Y Kuşağı İçin En İyi 2’nci İşveren Seçildi

Y kuşağı için Türkiye’nin en iyi işverenleri’ listesi açıkladı. Online araç kiralama platformu miniyol.com, ‘Great Place to Work Enstitüsü’ tarafından belirlenen “Best Workplaces for Millennials Türkiye 2022” ‘Small’ kategoride 2’nci olarak büyük bir başarıya imza attı.

Kurum kültürü konusunda 5 kıta 60’dan fazla ülkede hizmet veren ‘Great Place to Work Enstitüsü’ tarafından Y kuşağı için Türkiye’nin en iyi işverenleri listesi açıkladı. Çevrimiçi platformlar üzerinden açıklanan ‘Best Workplaces for Millennials Türkiye 2022’de çalışan sayısına göre yerel ve küresel 33 şirket yer aldı.

Bir şirketin en büyük sermayesinin çalışanlar olduğunu dile getiren Yaşar Çelik, “ Bu durumu bilerek stratejilerimizi, odağımızı belirliyoruz. ‘Önce insan önce çalışan‘ diyerek yolumuza devam ediyoruz. Özellikle pandemi sürecinde ‘En İyi İşverenler Listesi’ şimdi de bu listeye girmek bizleri çok mutlu ederken, doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi. Değeri şirket tek başına yaratmaz, çalışanlar yaratır. Bu nedenle insan kaynağımıza, sosyo- ekonomik olarak sürekli gelişen dinamiklere karşı proaktif bir bakış açışı ile yaklaşıyoruz. Sürdürülebilir büyüme vizyonumuzda böyle bir listeye dahil olarak bizleri gururlandıran tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.