Pronet, Verdiği Hizmeti Anlattığı Bir Tanıtım Filmi Yayınladı

Pronet, Korona virüs günlerinde gelen teşekkür mesajlarına “Sizler iyi ki varsınız” diyerek cevap veriyor

Salgınla mücadele döneminde acil durum hizmeti Pronet Panik Butonu’nu 1 Temmuz’a kadar tüm Türkiye’nin kullanımına açan Pronet, kullanıcılarının bu süreci en rahat şekilde atlatmaları için “elinden gelenin bir fazlasını” yapmaya çalışıyor. İzolasyon döneminin başından itibaren kullanıcılarını arayarak nasıl olduklarını soran marka, her türlü ihtiyaçlarında yardımcı olmaya çalışıyor. İlaç ihtiyacından market alışverişine kadar hizmet alanı dışındaki pek çok konuda müşterilerine destek veren Pronet Kahramanları’nın bu süreçte yaşanan gerçek hikayeler ve aldıkları geri bildirimler şimdi bir tanıtım filmiyle izleyicilerle buluşuyor.

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, ülkece içinden geçmekte olduğumuz bu zor günlerde “elinden gelenin bir fazlasını yapmak” adına göreve hazır olduğunu anlatan tanıtım filmiyle izleyicilerle buluştu. Korona virüs döneminde Pronet Panik Butonu uygulamasını 1 Temmuz’a kadar tüm Türkiye’nin ücretsiz kullanımına açan marka, başta 65 yaş üstü kullanıcılar olmak üzere izolasyon döneminde yardıma ihtiyacı olan tüm kullanıcılarına destek sunmak için “Sizler iyi ki varsınız” sloganıyla var gücüyle çalışıyor.

İzolasyon sürecinin başından bu yana hizmet alanı dışındaki birçok konuda kullanıcılarına destek veren Pronet Kahramanları, arayarak sağlık durumlarını ve yardıma ihtiyaçları olup olmadığını soruyor. Kullanıcılarının gereksinim duyduğu her türlü hizmeti, operasyonlarıyla ilgili olmasa da karşılamaya çalışan Pronet Kahramanları, ilaç ihtiyacından market alışverişine kadar pek çok farklı konuda müşterilerinin yardımına koşuyor. Pronet’in gerek evlerinden çalışan müşteri hizmetleri temsilcileri, gerekse sahada görev yapan teknik ekipleri, güçlü bir koordinasyon ile çalışmalarını sürdürüyor.

Kullanıcılarıyla kurduğu bu yakın etkileşimi yeni bir reklam filmiyle aktaran Pronet, Pronet Kahramanları’nın bu süreçteki gerçek öyküleriyle birlikte, aranan kullanıcılardan gelen geri bildirimleri etkileyici bir dille anlatıyor. Kullanıcılarının sorunlarını dinleyen, tüm ihtiyaçları için yardımcı olmaya çalışan Pronet Kahramanları, yaşadığımız bu zor günlerde “Sizler iyi ki varsınız” diyerek göreve her daim hazır olduklarını gösteriyor.

Hizmetin detaylarının anlatıldığı filmi izlemek için: https://youtu.be/uV_Uipkz6iI