Otokoç Metazone ziyarete açıldı

Otokoç Otomotiv, sürdürülebilir Web 3.0 stratejisi ve vizyonu ile bu yeni dünyada birçok ilki barındıran projesi Otokoç Metazone’u, Decentraland -111,10 koordinatlarında yayına aldı.

Decentraland’de 7 parsel kullanımıyla Türkiye’de de en büyük alana sahip olması dikkat çekiyor. Otokoç Otomotiv, Web 3.0 iletişimini devam ettireceği, alana özel kampanyalar düzenleyeceği, şirket içi etkinliklere ev sahipliği yapacağı, farklı markalarla iş birliği yapılabilen, sanat ve iş dünyası ile entegre olabilen Otokoç Metazone’u oluşturdu. Bu deneyim merkezinin yer aldığı alanın tamamında, 7 parselin 4 parselinde ana yapı, 2 parselinde iki ayrı silindir bina ve 1 parselinde billboard yer alan park alanı bulunuyor.

Otokoç Metazone’da ana yapıyı oluşturan her katta farklı bir tema ziyaretçileri karşılıyor. Giriş katında, şirketin 9 ülkede faaliyet göstermesine ithafen 9 dilde “Merhaba” ile karşılayan ve tüm Otokoç Otomotiv markalarının yer aldığı Otokoç World Zone yer alıyor. Birinci katta 2’nci el araç satışı ile ilgili sadece Metaverse’e özel kampanyaların kurgulanacağı Otokoç Showroom Zone, ikinci katta marka iş birlikleri, sponsorluklar ve sosyal sorumluluk projelerinin yer aldığı Otokoç Co-Creation Zone yer alıyor. Otokoç Metazone’un teras katında ise sosyal etkileşim ve deneyim için tasarlanmış Otokoç Social Zone bulunuyor. İkinci binada Otokoç Agile Zone ve üçüncü binada ise Otokoç Art Zone yer alıyor. Son parselde ise dijital billboard ve Otokoç Metapark park alanı ziyaretçileri karşılıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE