Nutanix, Veeam ile Güçlü İş Ortaklığını Ödüllendirdi

Veeam, Nutanix tarafından verilen “2020 Technology Alliances Go-To-Market Partner Ödülü”’nün sahibi oldu. Nutanix ile yaptığı iş ortaklığı ödüllendirilen Veeam’in ayrıca Veeam Backup for Nutanix AHV ve Nutanix Mine with Veeam çözümlerindeki başarısı da kanıtlandı.

Bulut Veri Yönetimi sağlayan Yedekleme çözümleri lideri Veeam, kurumsal bulut bilişim lideri Nutanix tarafından “2020 Technology Alliances Go-To-Market Partner Ödülü”’ne layık görüldü. Nutanix Küresel NEXT Konferansı ve Partner Xchange Digital Experience Etkinliği sırasında verilen ödülü alan tek şirket Veeam oldu.

Veeam ve Nutanix, müşterilerin veri merkezlerini ve veri koruma teknolojilerini modernize etmelerine yardımcı olmak üzere geçtiğimiz yıl önemli bir iş birliğine imza attı. Veeam Backup for Nutanix AHV ile Nutanix Acropolis Hypervisor (AHV) üzerinde çalışan uygulamaların ve verilerin kullanılabilirliğini sağlamak için yapılan bu başarılı iş birliğiyle, ürün indirmeleri 2020 yılının ikinci çeyreğinde geçen yıla oranla yüzde 150 oranında artış gösterdi.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Veeam Stratejik Ortaklıklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı David Harvey,“Yenilikçi çözümler oluşturmak için yaptığımız her işbirliği, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman kazanç sağlıyor. Nutanix ile yaptığımız iş ortaklığı da bunun en güzel örneği. Ortaklığımızı bu kadar başarılı kılan ortak bir hedefi paylaşıyoruz: kuruluşların genel ticari büyümelerine odaklanabilmeleri için BT karmaşıklığını (IT complexity) azaltmak ve veri ve uygulama erişilebilirliğini sağlamak.Nutanix ile güçlü ortaklığımızın ve başarılarımızın bir kanıtı olan bu ödülü almaktan heyecan duyuyoruz.” şeklinde konuştu.