Metaverse için sosyal NFT pazar yeri olan Orderinbox açıldı

İçerik oluşturucularının hayran kitlelerini oluşturabildiği, iş birliği fırsatlarını keşfedebildiği ve platform içinde güçlü ilişkiler kurabildiği metaverse için sosyal NFT pazar yeri olan Orderinbox resmi olarak açıldı.

Tek tıkla NFT oluşturulabilen ve listelenebilen, çoklu blok zincir, kripto cüzdan ve dil erişimine de imkan tanıyan Vancouver merkezli Orderinbox’ın CEO’su Doğu Taşkıran’a göre metaverse için oyunu tamamen değiştiren ve yaratıcı ekonomiye destek veren bir platform yaratıldı.

Yerleşik akıllı ağ efektlerine dayanan Orderinbox SNFX aracılığıyla dijital kreasyonlarının artan görünürlüğünden yararlanan içerik oluşturucuları, kendi hayran kitlelerini de Orderinbox’ta oluşturabiliyor. Orderinbox’ın bu yerleşik özellikleri, aynı zamanda her NFT’nin yaratıcısına ağını genişletmek için yeni bir fırsat sunduğu anlamına geliyor.

Beyaz Liste döneminde NFT satışlarının gerçekleştiği ve yerel sanatçıların takipçi ağı oluşturduğu platformda öne çıkan özellikler ise şöyle;

• NFT’ler topluluğun küratörlüğünde sunuluyor. Orderinbox, yeni kreasyonların keşfedilebilirliğini artırarak trend olan NFT’leri sergiliyor.
• Sosyal haber akışına sahip. Hareketli akışlara sahip sosyal profiller, pazar etkinliği ve takip etme, beğenme, paylaşma ve yorum yapma gibi etkileşim özelliklerini içeriyor.
• Tek tıkla NFT oluşturuluyor. Orderinbox’ta bir NFT’yi mintlemek, bir sosyal medya gönderisi oluşturmak kadar kolay.
• Tek tıkla NFT listeleniyor. Sabit fiyat veya rezerv açık artırmaları, ETH ve MATIC kripto para birimlerinde ve ayrıca USDC ve DAI gibi belirli ERC-20 sabit paralar da destekleniyor.
• Çoklu blok zincire sahip. Ethereum ve Polygon desteği ile pazara giriş yapan platformda çok yakında daha birçok zincire yer verilmesi planlanıyor.
• Birçok cüzdanı destekliyor. WalletConnect ve WalletLink aracılığıyla MetaMask veya yüzlerce başka kripto para cüzdanını kullanarak platforma bağlanabiliniyor.
• Çok dilli bir erişim imkanı tanıyor. İngilizce olarak kullanıma sunulan platform, çok yakında Türkçe, İspanyolca, Fransızca, Çince, Portekizce ve Rusça dahil olmak üzere altı ayrı dilde daha kullanıma sunulacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE