Küçük Dâhiler Aramızda!

Kaliteli içeriği her zaman en hızlı ve ekonomik şekilde sunan Türksat Kablo TV ile çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan programlar hazırlayıp sunan popüler kanalı Da Vinci TV, çocukların gelişimine harika bir eğitim setiyle destek veriyor.

10 kişiye 3 Boyutlu Bilim Kiti Hediye

Çekilişi kazanan 10 talihli Da Vinci TV’nin 3 boyutlu eğlenceli bilim kitlerini kazanacak. Da Vinci’nin bilim kitleri ile çocuklar; 21’inci yüzyıl becerilerini, merakını ve hayal gücünü besleyen maket oyuncaklara sahip olacaklar. Anlatımlı kitapçıkları ile, evde maket yaparak öğrenirken eğlenceli bilim deneyleri gerçekleştirecekler.

Son katılım tarihi 25 Eylül

Bilime meraklı katılımcılar, önce 18 – 25 Eylül 2020 tarihleri arasında @davinciturkiye ve @turksatkablo Instagram hesaplarını takibe alacak. Ardından Türksat Kablo’nun Instagram resmi hesabı üzerinden paylaşılan postun altında yer alan katılım şartlarını yerine getirerek çekilişe katılacaklar. Çekiliş sonunda belirlenecek 10 talihli, 29 Eylül’de Türksat Kablo’nun @turksatkablo Istagram resmi hesabından duyurulacak.