‘Kesintisiz Güç Kaynağı’nın Değişmeyen İsmi 16 Kez Üst Üste İnform!

Türkiye’nin ve iş dünyasının her alandaki gelişiminde önemli katkıları olan bilişim teknolojilerini geliştiren ve çözüm sunan şirketlerin yer aldığı ‘İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2019 Araştırması’nın sonuçları dijital ortamda gerçekleşen törenle açıklandı. Bilişim 500 ödül töreninde Donanım Alt kategorileri başlığı altında Kesintisiz Güç Kaynağı dalında ödülün sahibi bu yıl da İnform Elektronik oldu. İnform adına ödülü Legrand Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın aldı.

Türkiye’de bilişim alanında en kapsamlı araştırma olan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması bu yıl da sektördeki değişimi gözler önüne serdi.

BTHABER Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe’nin moderatörlüğünde gerçekleşen ve bu yıl 21.kez düzenlenen törene çok sayıda canlı bağlantı gerçekleştirildi. 2019 yılına bilişim alanında damga vuran şirketlerin ödüllendirildiği “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2019 – Bilişim 500” ödül töreninde, Kesintisiz Güç Kaynağı kategori dalında ödülün sahibi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da pazarın açık ara lider firması İnform oldu.

Dijital ortamda gerçekleşen ödül töreninde İnform adına ödülü Legrand Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın aldı.