İş Ortaklarının Hayatını Kolaylaştıran DemirClub Artık Cepte

DemirDöküm, iş ortaklarının hayatını kolaylaştırmak için yeni teknoloji yatırımında hız kesmiyor. 10 yıl önce iş ortaklarıyla sinerjiyi artırmak için DemirClub sosyal ağ platformunu hayata geçiren DemirDöküm, programını Android ve iOS cihazlar için geliştirdiği uygulamayla cebe taşıdı.

Türkiye iklimlendirme sektörünün 66 yıldır öncü ismi DemirDöküm, günümüz dünyasında iş ortaklarının ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vermek ve sinerjiyi artırmak için yatırımlarına yenisini ekledi. 2010 yılında hayata geçirdiği sadakat programı DemirClub’ı ilk sosyal ağ platformuna dönüştürerek platforma kazandırdığı yeni bölümlerle iş ortaklarının büyük beğenisini kazanan DemirDöküm, sektörün en aktif sadakat programını cebe taşıdı.

Sağladığı avantajlarla iş süreçlerinde yeni bir dönem başlatan DemirClub, Android ve iOS işletim sisteminde kullanıma sunulan uygulama ile yeni bir dönemin kapısını aralayacak. Kullanımı kolay ara yüzü sayesinde yetkili satıcılar ve satış noktaları arasındaki iletişim hızını ve aktifliğini artırmaya hazırlanan DemirDöküm, platform üzerinden kullanıma açılan içeriklerle de iş süreçlerini kolaylaştıracak.

Uygulama ile birlikte ofis odaklı yaklaşımdan saha odaklı bir platformu kullanıma açan DemirDöküm, iş ortaklarını sahadayken de destekleyecek. Kullanıcılar DemirClub üzerinden aktif keşif taleplerini, bölgedeki keşif fırsatlarını, müşteri değerlendirmelerini, müşteri memnuniyet skorunu, siparişleri takip edebilecek ve platformun ayrıcalıklarından tek tıkla yararlanabilecek.

Yetkili satıcı, yetkili servis ve nihai müşteri arasındaki iletişimin sürekliliğini de artırmak için tüm detayların yer verildiği uygulama ile kullanıcılar farklı kategorilerdeki markaların kampanyalarından yararlanacak. Bunun yanı sıra DemirClub uygulamasında her hafta güncellenecek “Fırsat Ürünleri” kategorisinde yer alacak ürünler, üyelere özel fiyatlarla satın alınabilecek.

DemirClub uygulaması üzerinde kullanıma açılan “Paylaşım” bölümü ile yetkili satıcılar paylaşımda bulunabilecek. Üyeler, kendileri için hazırlanan özel etkinlikleri, DemirClub Lig performans skorlarını takip edebilecek. Uygulama üzerinde yer alan “Barkod Okuyucu” sayesinde ise bildirim girişleri saniyeler içerisinde gerçekleşecek.

Uygulama ile tek tıkla demo ürün talebinde bulunabilecek olan DemirClub üyeleri, ayrıca pazarlama desteğine de erişebilecek. E-Öğrenme modülü ile tüm eğitimlere günün istediği saatinde ulaşabilecek olan DemirClub üyeleri; ürünler, hizmetler, görseller, broşürler, sirküler ve güncel sertifika bilgilerine de ulaşabilecek. İş süreçlerinde yeni bir dönemi müjdeleyen DemirClub aracılığıyla üyeler mobil uygulama üzerinde yer alan “Avans Puan” ile sezon önceleri pazarlama desteği de alabilecek.