Inveon’dan Günümüzün “Yeni Normal”ine Özel Zoom Arka Planı

Perakende ve tüketici ürünleri firmalarına kurumsal dijital ticaret çözümleri sunan Inveon, Covid-19 salgınıyla birlikte “yeni normal”in bir parçası olan dijital platformlar için e-ticaret ve dijital dönüşüme özel Zoom sanal arka planları geliştirdi. Inveon, geliştirdiği hareketli arka planları tüm toplantılarda kullanılmak üzere Zoom kitaplığına iletti.

Geniş ekosistemiyle farklılaşan ve özgün iş modeliyle başta müşterileri olmak üzere tüm paydaşlarına değer katan Inveon, Covid-19 salgını nedeniyle evden çalışma kapsamında yeni normal haline gelen Zoom toplantıları için özel arka planlar geliştirdi.

Inveon, hayata geçirdiği Zoom arka planlarıyla, salgın döneminde her zamankinden daha hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan dijital ticaretin dinamiklerini yeni nesil çalışma hayatına da entegre etmiş oldu.

Konuya ilişkin görüşlerini bildiren Inveon Kurucu ve CEO’su Yomi Kastro“Covid-19 salgınının insanların fiziksel olarak bir araya gelmesini engellemesi sebebiyle halihazırda hayatımızda oldukça büyük yeri olan teknoloji araçlarının yerini biraz daha sağlamlaştırdık. Biz de Inveon olarak 14 yıldır, bu günlerde her zamankinden hızlı yükselişe geçen dijital dönüşümün merkezinde yer alıyoruz. Artık eski uygulamaların rafa kalktığını, geleceğin bugün olduğunu ve ‘yeni normal’e uyum sağlamamız gerektiğini vurgulamak adına bu arka planları geliştirdik. Bu işi Inveon’a özgü yaratıcılık ve çeviklikle yaptık. Dijital dönüşümü bir iş modeli olarak benimsemiş ekiplerle yaptığımız toplantılarda da bu arka planlarla ilgili çok olumlu geri bildirimler alıyoruz.”