Hareket Halindeki Profesyoneller için ADAPT 560 Kulaklık

Yeni kurulan ses markası EPOS, bugün EPOS | SENNHEISER ortak markalı ADAPT 560 Bluetooth kulaklık setini tanıtıyor. Yoğun şekilde çalışan günümüz ofis çalışanlarının hayatlarına sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanan ADAPT 560, hem ofis içinde hem de ofis dışında çalışırken kullanıcıların potansiyelini ortaya çıkarmasını sağlıyor. ADAPT 560’ın benzersiz tasarımı, kullanıcının ortamına uyum sağlarken aynı zamanda olağanüstü ses alma, ses kalitesi ve konfor sağlayan çok yönlü ve esnek bir ses cihazına ihtiyaç duyanlar için geliştirilmiştir.

115 yıllık yenilik ve ses deneyime sahip Demant Group’un bir parçası olan pazardaki yeni premium ses markası EPOS, ADAPT 560 kulaklığın piyasaya sürerek modern işgücünün ihtiyacını karşılıyor. Kristal netliğinde ses kalitesinden ödün vermeden çeşitli cihazlarla farklı ortamlarda işbirliği yapan ADAPT 560, ortamdan bağımsız olarak işinize odaklanmanıza yardımcı olur.

ADAPT ile sese odaklan!

Her zaman, her yerde işinize konsantre olmanıza yardımcı olacak cihazın katlanabilir bom kolu, gelişmiş mikrofon seti, ofis ve mobil çağrılar için profesyonel ses özelliği, taşınabilir kablosuz tasarımıyla mükemmel bir performans sunuyor.

Gürültülü bir ortamda dahi olsa, kullanıcıların belirli ses ihtiyaçlarına ve işlevlere anında adapte olmasını sağlayarak arka plandaki sesleri ortadan kaldırıp mükemmel görüşmeler yapmasına yardımcı olan ADAPT 560 ile hayata odaklanmak artık çok kolay.

ADAPT 560, gelişmiş mikrofonu ve aktif gürültü engelleme özelliği ANC sayesinde evde, havaalanında, ofiste ve nerede olursa olsun, kullanıcılarına duymak istedikleri ses üzerinde tam kontrol sağlıyor.

UC optimizasyonu ile ses performansını daha da yükselten ADAPT 560, Bluetooth üzerinden mobil ve yazılım telefonuna aynı anda çok noktalı bağlantı özelliğiyle kullanıcıların cihazlar arasında kolayca geçiş yapmasını sağlıyor. ADAPT 560’ın kulaklıklı mikrofon setindeki özel bir düğme aracılığıyla Microsoft Teams uygulamasına anında katılmak da mümkün.

Kulak üstü kulaklığın yumuşak dokusu, gün boyu konfor sağlarken taşınabilir tasarımı kullanışlı, şık ve aynı zamanda kurumsal bir ses aracı sunuyor.


Her zaman çok yönlülük

Her nerede olursa olsun, kusursuz ses performansına ihtiyaç duyan günümüz profesyonelleri için şık ve birinci sınıf bir ses çözümü sunan ADAPT 560, yumuşak deri kulak üstü yastıkları, 41 saate varan pil ömrü ve katlanabilir tasarımı sayesinde kalıcı bir rahatlık sağlıyor. Özel tasarımlı açılır kapanır bom kolu ile kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanıcıların çalışma stillerine uyarlanan cihaz, kullanıcılara uygun çok yönlülük sunuyor.