Evofone, Dokuzuncu Mi Store’u Akbatı Avm’de Açtı

Mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektörünün önemli markalarından biri olan ve 2018 yılından bu yana Xiaomi markasının Türkiye Yetkili Distribütörü olarak Mi Store yatırımları ile Mi ekosistemindeki ürünleri Türkiye ile tanıştıran EVOFONE, dokuzuncu Mi Store mağazasını İstanbul’daki AKBATI AVM’de açtı.

Xiaomi’nin Türkiye’deki ilk yetkili Mi Store’unu VADİSTANBUL AVM’de 2018 yılında teknoloji tutkunlarının uzun kuyruklar oluşturduğu açılışı ile Türkiye ile tanıştıran EVOFONE’un Pazarlama Direktörü Tuğba Ünal, 2018 yılından bu yana Mi Store’ların Türkiye’de gördüğü ilgiden büyük mutluluk duyduklarını söylerken yetkili Mi Store’ların sayısını kısa zamanda artırarak Xiaomi ürünlerini daha fazla tüketici ile buluşturmaktan çok mutlu olduklarını ifade etti.

EVOFONE, inovatif ve erişilebilir tasarım anlayışı ile teknoloji ekosistemine yön veren Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin ürünlerini tüketicilerle buluşturan Türkiye genelindeki dokuzuncu, İstanbul’daki altıncı mağazasını Akbatı AVM’de açtı.

143 malana kurulu olan Akbatı AVM Mi Store’un açılışında kullanıcılar pek çok yeni ürünü de avantajlı fiyatlar ve çeşitli kampanyalarla satın aldı.

“Tüketicilerin ihtiyaç duydukları teknolojik ürünler yetkili Mi Store’da”


Türkiye’de tüketicilerin gösterdikleri ilgiden çok mutlu olduklarını dile getiren EVOFONE Pazarlama Direktörü Tuğba Ünal ise şu açıklamaları yaptı:

“EVOFONE olarak Xiaomi’nin Türkiye’deki yetkili distribütörü olduğumuzdan bu yana İstanbul’da beş, Ankara’da iki, Eskişehir ve Antalya’da birer mağaza ile Xiaomi ekosistemindeki ürünleri tüketicimiz ile buluşturduk.

Akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve akıllı televizyon gibi ürünlerin yanı sıra TV stick, akıllı saat, akıllı tartı, akıllı su ısıtıcısı, akılı süpürge, Bluetooth spor kulaklığı, Bluetooth hoparlör, drone, scooter, şemsiye, güneş gözlüğü ve pek çok kategorideki son teknoloji Xiaomi ürünleri, tüm Mi Store’larımızda olduğu gibi AKBATI AVM’de de tüketicilerimiz ile buluşacak. Teknoloji tutkunları, hem evlerinde hem de hayatlarının farklı alanlarında ihtiyaç duydukları yüzlerce ürüne avantajlı fiyatlarla ulaşabilecekler.

EVOFONE, Türkiye’deki onuncu yetkili Mi Store mağazasını ise Ankara’da Optimum AVM’de açacak.