EPOS, Modern İşgücü İçin İlk Kablosuz Boyun Bandı Kulaklığını Sunar

Yeni kurulan ses markası EPOS, bugün EPOS | SENNHEISER ortak markalı ADAPT 400 Bluetooth kulaklık setini tanıtıyor. EPOS, ilk kablosuz boyun bandı kulaklığını tanıtan ADAPT 400 serisi ile heyecan verici yeni ürün gamının ayrılmaz bir parçasını sunuyor. Esnek, modern işgücünün ihtiyaçlarını karşılayan kulaklık seti ADAPT 400, EPOS’un yüksek kaliteli teknoloji ve çağdaş tasarımla üstün ses deneyimleri sunma misyonunu destekliyor.

Modern İşgücünün İhtiyaçlarının Buluşması

115 yıllık yenilik ve ses deneyime sahip Demant Group’un bir parçası olan pazardaki yeni premium ses markası EPOS, ADAPT 400 kulaklığın piyasaya sürerek modern işgücünün ihtiyacını karşılıyor. Günümüzün modern profesyonelleri, hem evde hem ofiste çalışırken cihazlar arasında kolayca geçiş yapabilen çok yönlü, hafif kulaklıklara ihtiyaç duyuyor. ADAPT 400 serisi, talepleri karşılarken birinci sınıf kablosuz boyun bandı kulaklık olarak sınıfında lider performans sergiliyor.

ADAPT 400 serisi, her daim profesyonellerin taleplerini karşılayan bir dizi özelliğe sahiptir. Sürekli kulak üstü kulaklığı kullanmak istemeyen profesyoneller için alternatif olan ADAPT 400 serisi, gelişmiş dört mikrofonlu ANC sistemi ile konsantrasyonu ve verimliliği arttırırken,profesyoneller için gizli bir alternatif sunar. Ek olarak, kullanıcılara daha fazla esneklik sunmak adına, aynı anda iki Bluetooth cihaz bağlantısıyla sorunsuz bir uyum sağlar. Kullanıcıların ihtiyaç ve tercihlerine bağlı, ADAPT 400 serisi iki sürüm halinde sunulur. UC için optimize edilmiş ADAPT 460 ve akıcı bir deneyim için Teams sertifikalı ADAPT 460T, kullanıcılara uygulamayı kulaklıklı mikrofon setindeki özel bir düğme aracılığıyla anında başlatabilme özelliği sunuyor.

“ADAPT 400 serisi, yeni ürün serisinin önemli bir bileşenidir. Hafif, portatif ve kullanım kolaylığı olan seyahat uzmanlarından esinlenerek tasarlanan ADAPT 400, mükemmel bir uyum sağlar. Bununla birlikte, kulaklık sadece rahatlık için tasarlanmış, aynı zamanda stilin mükemmel bir kombinasyonunu sağlar. “

Kurumsal Çözümler Ürün Yönetimi Başkanı Theis MoerkVice

Mükemmellik için tasarlandı

Üstün görünümü ve dayanıklılığından ödün vermeyen tasarımı ile ister evde, ister dışarıda mükemmel performansı kusursuz stille birleştiren tüm ihtiyaçları karşılamak için tek bir kulaklık arayan hareket halindeki profesyoneller için idealdir. 14 saatlik konuşma süresi ile kulaklık, ultra hafif bir yapıya sahip olup yoğun bir günde dahi kullanım için idealdir. Boyun bantlarıyla yerleştirilen ADAPT 400 serisi, kulaklıkların tek veya çift taraflı kullanımı için çok yönlü bir seçenek sunarak profesyonellere gün boyunca kullanım kolaylığı sağlar.Ek olarak kullanıcılar, gelen çağrılar ve diğer bildirimler için hafif titreşimlerle uyarı yapan ADAPT 400 ile nerede olursa olsun, hiçbir çağrıyı kaçırmaz.