Edvido ile 10 Bölümden Oluşan Webinar Serisi: A’dan Z’ye E-Ticaret Markası Yaratmak

Dünyada pandemik boyuta ulaşan Corona Virüs sonrası, fiziksel temas halinde yürüttüğümüz birçok faaliyet dijital ortamlara kaydı. Çeşitli sektörlerdeki dönüşümden en çok etkilenen de kuşkusuz online alışveriş yani e-ticaret sektörü oldu. Edvido, ülkemiz ve dünyada normalleşme adımları atılırken, kullanıcıların taleplerini karşılamak ve onların yeni dünyada kendilerini güçlendirmelerine yardımcı olacak eğitim serisine başlıyor. Yaz sonuna kadar sürecek olan seri 18 Haziran 2020 tarihinde başlıyor. Edvido, ayrıca eğitim boyunca her katılımcı için Türkiye’nin çeşitli yerlerine tohum serpecek.

Markaları, profesyonel ajanslarla online ortamda buluşturan ve dijitalleşme platformu olarak 2018 yılından beri hizmet veren Edvido, COVID-19 sonrası sektörün gelişimi ve yeni trendlere adaptasyonu misyonuyla yepyeni bir eğitim serisine başlıyor. A’dan Z’ye E-Ticaret Markası Yaratmak konusunda 10 başlıktan oluşan ve 2 ay sürecek olan webinar serisine katılan herkes, alanında uzman isimlerden eğitim alırken, aldıkları her eğitim ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinin ağaçlandırılmasına da destek olacak.

Geleceğe Tohum Atan Eğitim: Ücretsiz Webinar hem Öğretecek hem Ağaçlandıracak

Bireysel ve kurumsal çevre bilincini artırmaya yönelik kurumsal vizyonu kapsamında Edvido, webinar katılımcıları adına Türkiye’nin ağaçlandırılması gereken ulaşılması zor alanlarına havadan tohum topu atışı yapılmasını sağlayacak. Edvido gibi bir İTÜ Arı Teknokent girişimi olan ve geliştirdikleri ecoDrone adındaki özel drone’larla tohum atışları gerçekleştiren ecording ile yapılan iş birliği sayesinde, eğitime katılan herkes Türkiye’nin ağaçlandırılmasına da destek olacak. Katılımcılar kendi tohumlarını seçecek ve tohumlarının ağaca dönüşümünü takip edebilecek.

Alanında Uzman Eğitmenlerle Toplam 10 Haftalık Eğitim

18 Haziran 2020 tarihinde başlayacak webinar’ın ilk konusu “E-Ticaret Süreçleri” hakkında olacak ve eğitimi Greyder E-Ticaret Müdürü Ceyhun Kuyumcu verecek. 10 modülden oluşan eğitimde ayrıca Trendyol Kategori Uzmanı Çağatay Şimşek, ROIPUBLIC Kurucu Ortağı Mete Özvar, Pealpeak Kurucusu Alper Bozdemir, Sherpa Kurucusu Yakup Bayrak, socialfamo.us Kurucusu Bahadır Mısır, BoostRoas Kurucusu Şahin Seçil ve Wizard Digital Kurucu Kreatif Direktörü Akın Çetinkol da yer alacak.

18 Haziran 2020 tarihi itibariyle, 10 hafta sürecek olan özel eğitim serisi “A’dan Z’ye E-Ticaret Markası Yaratmak” konusunda olacak. Özellikle e-ticarette yeni normalde dönüşen davranış ve tüketim trendlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiği sorusuna yanıt verecek olan kapsamlı webinar serisi ana hatları ile şu konulara odaklanacak ve Edvido Youtube kanalından katılımcılarla buluşacak:

Ceyhun Kuyumcu / Greyder – E-Ticaret Müdürü

E-Ticaret Süreçleri

18 Haziran Perşembe 14:00

Çağatay Şimşek / Trendyol – Category Specialist

Korona Sonrası E-Ticaret

25 Haziran Perşembe 15:00

Mahmut Pullu / Purplemurple – Executive Director

Marka Oluşturma ve Konumlandırma

02 Temmuz Perşembe 15:00

Alper Bozdemir / Pealpeak – Founder

SEO

09 Temmuz Perşembe 15:00

Yakup bayrak / Sherpa – Founder

UX/UI ve Dönüşüm

16 Temmuz Perşembe 15:00

Mete Özvar / ROIPUBLIC – Managing Partner

Adwords ve Reklam Modelleri

23 Temmuz Perşembe 15:00

Bahadır Mısır / socialfamo.us – Founder

Influencer Marketing

29 Temmuz Perşembe 15:00

Şahin Seçil / BoostRoas – Founder

Growth – Web Analytics

6 Ağustos Perşembe 15:00

Akın Çetinkol / Wizard Digital – Managing Creative Director

Sosyal Medya Pazarlaması

13 Ağustos Perşembe 15:00

Melis Samir / Melis Samir PR – Founder

Halkla İlişkiler

21 Ağustos Perşembe 15:00

“Pandemi döneminde e-ticaret taleplerinde yüzde 100 artış”

Edvido Kurucu Ortaklarından Mert Osmanoğlu, “Türkiye’nin yeni teknolojilere adaptasyon oranının dünyanın pek çok bölgesine kıyasla yüksek olduğu araştırmalarla ortaya konuyor. Online platformumuz kapsamında da Pandemi ilan edilen dönem boyunca, e-ticaret alanında talepler %100 oranında artış gösterdi. Markalar ve ajansları en hızlı, güvenilir ve profesyonel bir ortamda buluşturma misyonumuz aslında Türkiye’nin bu konuda dijitalleşmesi ve markaların bilmediği ama kendisi için faydalı olacak ajanslarla buluşmasını sağlamak anlamında da bizim için çok önemli” açıklamasını yaptı.

18 Haziran 2020 tarihinde, 14:00’da Youtube’da yayınlanacak olan ilk webinar’a kayıt olmak için şu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: https://www.edvido.com/blog/e-ticaret-webinar-serisi?utm_source=mail&utm_medium=button&utm_campaign=eticaretmarkasiyaratmak