e-Fatura ve e-Arşiv’e geçişte KOBİ’lere Ücretsiz Danışmanlık

Yeni nesil şirket yönetim yazılımı TORK Yalın ERP, KOBİ’lere dijitalleşme süreçlerinde katkı sağlayacak uygulamaları ile dikkat çekiyor. Şirketlerin e-Fatura ve e-Arşiv sistemlerine kolayca entegre olmalarını sağlayan TORK, e-Dönüşüm süreçlerinde de önemli fırsatlar sunuyor.

Bulut tabanlı bir çalışma ekosistemi sunan TORK, hem bütçe dostu program arayışında olan hem de mekândan bağımsız çalışmak isteyen KOBİ’lerin tercih ettiği iş yazılımları arasında yerini aldı. Dijitalleşme sürecinde KOBİ’lere “Girişimci”, “Profesyonel” ve “Üretici” paketleri olmak üzere üç farklı kategoride hizmet veriliyor. Firmaların e-Dönüşüm ihtiyaçlarına bütünleşik çözümler sunan TORK, ilk defa e-Fatura mükellefi olan firmaların hesabını 100 kontör bakiye ile başlatıyor. e-Fatura ve e-Arşiv sürecinde anahtar teslim hizmet veren TORK, KOBİ’lere ücretsiz e-Dönüşüm danışmanlığı da sunuyor.

TORK’un avantajlı e-Dönüşüm fırsatları

TORK Pazarlama Direktörü Eren Çulcuoğlu, TORK’un e-Dönüşüm’de KOBİ’lere sunduğu fırsatları anlattı. Farklı sektörlerdeki firmaların e-Dönüşüm’e zorunlu geçiş tarihinin 1 Temmuz 2020 olduğunu hatırlatan Çulcuoğlu, şunları söyledi; “KOBİ’lerin e-Fatura ve e-Arşiv geçişlerini onlar adına biz yürütüyoruz.. Firmalar, 200 TL değerindeki geçiş hizmetinden ücretsiz olarak faydalanıyor. Bu hizmetimize mali mühür ücreti dahil değil. e-Fatura’ya ilk defa geçiş yapacak müşterilerimize 100 kontör hediye ediyoruz. e-Fatura mükellefi olanlar mevcut kontörlerini 3 ay içerisinde harcamak koşulu ile sisteme ücretsiz olarak taşıyabiliyor, nakil ücreti ödemeleri de gerekmiyor.” şeklinde konuştu.

Minimum eforla e-Dönüşüme geçiş

TORK Yalın ERP Pazarlama Direktörü Çulcuoğlu, TORK’un diğer avantajları konusunda da şunları söyledi; “Şirketlerin TORK’a nasıl entegre olacağım diye düşünmesine gerek yok. Cari ve stok bilgilerinin programa aktarılmasında onlardan minimum düzeyde bir efor rica ediyoruz. Sürecin büyük bir bölümünü biz onlar adına yürütüyoruz. Bu sayede firmaların sadece işlerine odaklanmasını sağlıyoruz. Teknik destek birimimiz oryantasyon sürecinde her zaman şirketlerin yanında yer alıyor. Ayrıca, programın faydalarını yakından deneyimleyebilmeleri için iki ay ücretsiz kullanım hakkı veriyoruz.”

Çulcuoğlu, dijitalleşmenin e-Fatura ve e-Arşiv ile sınırlı kalmaması gerektiğini vurgulayarak; teklif, sipariş, üretim/satınalma isteği, fatura ve teslimat gibi adımların şirket yönetiminde kritik rol oynadığını söyledi. Çulcuoğlu, satış sürecini etkileyen bu adımların ancak doğru yönetilmesiyle uçtan uca bir dijitalleşmeden söz edilebileceğinin altını çizdi.

TORK Yalın ERP Nedir?

Bulut tabanlı bir yazılım olan TORK, operasyonel iş süreçlerinin “satış süreci odaklı” altyapıda yönetildiği, işletmelere maksimum verimlilik ve gelir artışı sağlayan bir şirket yönetim yazılımıdır. İşletmelerin satış sürecini iyileştirmeye odaklanan TORK, arındırılmış özellikleri ve bulut tabanlı altyapısı ile verimli bir çalışma ekosistemi sunuyor.