Dönüştürülebilir Dizüstü Bilgisayar Acer Spin 3, Uzun Pil Ömrü ve Hızdan Ödün Vermeyen Performansıyla Dikkat Çekiyor

  • 14 inç büyüklüğünde dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayar, 360 derece dönebilen menteşelerin yer aldığı kompakt alüminyum tasarım ile dört ayrı kullanım modu sunuyor.
  • Wacom AES (aktif elektrostatik) teknolojisine sahip, hızlı şarj olan Acer Active Stylus kalem ile kullanıcılar kağıt ve kalemi aratmayan hızlı ve son derece hassas bir yazı yazma deneyimine kavuşuyor.

Acer’ın dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar serisine eklenen yeni Spin 3, Türkiye’de satışa sunuldu. Tasarımda esneklik ve taşınabilirliğe önem veren, ince ve dayanıklı bir cihaz arayan kullanıcıları hedefine alan Spin 3, sık seyahat eden kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için tasarlandı. Uzun pil ömrü ve çoklu görevlerde yüksek performansı mümkün kılan Spin 3, kullanıcıları daha ince tasarımda dokunmatik ekranın fonksiyonelliği ve stylus kalemin avantajıyla ile buluşturuyor. Daha zarif bir tasarıma sahip olan yeni Spin 3, 10. Nesil Intel® Core™ i5 işlemci ve Windows 10 Home işletim sisteminden güç alıyor. Kullanıcıların beğenisini kazanacak esnek tasarım, tek bir kolay hareketle gün boyu zahmetsizce çizim yapmayı, not almayı, içerik oluşturmayı ve sunum yapmayı sağlıyor.

Yeni Acer Spin 3’te, Wacom AES teknolojisine sahip, hızlı şarj olan Acer Active Stylus kalem, güvenilir ve hızlı Wi-Fi 6 bağlantısı ve Thunderbolt™ 3 destekli USB Type C’nin de yer aldığı çeşitli bağlantı noktaları bulunuyor. Dizüstü modundayken klavyeyi yükselten menteşe tasarımı daha rahat bir yazı yazma deneyimi sunuyor.

Gün Boyu Esnek Kullanım İçin Daha İnce Alüminyum Tasarım

Yeni Spin 3; tablet, dizüstü bilgisayar, ekran veya çadır modlarıyla kullanımı daha da rahat hale getiren ince tasarıma sahip. 360 derece dönebilen dayanıklı menteşeler sayesinde modlar arasında geçiş yapmak kolaylaşıyor. Böylece kullanıcılar için bir işten diğerine zahmetsiz bir şekilde geçmek mümkün oluyor. Tercihe bağlı sunulan arka aydınlatmalı klavye de loş ışık altındaki ortamlarda üretkenliğin artmasını sağlıyor.

Geniş 14 inç Full HD ekrana sahip olan yeni Spin 3 (SP314-54N), geleneksel 16:9 en boy oranı ve 7,82 mm çerçevesiyle yüzde 78’lik bir ekran gövde oranı sunuyor. Büyük ve geniş çoklu dokunmatik ekran birden fazla proje üzerinde çalışmaya, belgeleri karşılaştırmaya ve canlı videoların keyfini çıkarmaya yetecek alanı sağlıyor. 1,5 kg ağırlığında ve 16,9 mm inceliğinde olan şık alüminyum kasa, çantaya da rahatlıkla sığabiliyor.

Özel Yuvasında Hızlı Şarj ve Uzun Pil Ömrü: Acer Active Stylus KalemYenilenen Spin 3, Wacom AES teknolojisine sahip, hızlı şarj olan Acer Active Stylus kalem ile geliyor. 4.096 basınç düzeyiyle gerçek mürekkep ve kağıt hissini taklit eden bu kalem ile yazı yazmak, çizim yapmak ve diğer tüm etkileşimler hassas ve gerçekçi hale geliyor.

Dokulu yapısı sayesinde rahatça tutulabilen stylus kalem, uzunluğuyla da (12,53 cm) gerçek bir kalemi andırıyor. Stylus kalem kullanılmadığında özel yuvasında güvenli bir şekilde saklanabiliyor ve şarj oluyor. Kalem, 15 saniyelik şarj ile 90 dakika boyunca kullanılabiliyor.

Gün Boyu Performans, Bağlantı ve Eğlence

10. Nesil Intel® Core™ i5-1035G1 işlemciyle hızdan ödün vermeyen performansıyla göz dolduran Acer Spin 3, 12 saate varan pil ömrüyle kullanıcıların her yerde üretken olabilmesini sağlıyor. Hızlı şarja destek veren dizüstü bilgisayar, 30 dakikalık şarjla 4 saate kadar kullanım sunuyor[1].

Çevre birimlerini ve ekranları kolay ve hızlı bir şekilde Spin 3’e bağlamak mümkün. Cihazda bir adet Thunderbolt 3 destekli USB Type C bağlantı noktası, iki adet USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası (biri çevrim dışı şarj özelliğine sahip), HDMI ve MicroSD kart okuyucu mevcut. Öte yandan süper hızlı çift bant Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) AX201 (802.11ax) teknolojisi, 802.11ac standardına göre 3 kat daha yüksek hız sunuyor.[2] Gelişmiş bağlantı seçenekleri sağlayan bu teknoloji, çok sayıda cihazın yer aldığı iş yerleri, havalimanları ve evler gibi yerler için ideal çözüm sunuyor. Kullanıcılar, güçlü bağlantı seçeneği sayesinde, kullandıkları çevre birimlerinin her zaman bağlı kaldığından emin olabiliyor.

Cihazın ürettiği canlı ve gerçekçi sesler sayesinde yeni Spin 3’te eğlence bir üst seviyeye taşınıyor. Kullanıcılar, her zaman kendilerine dönük hoparlörler sayesinde izledikleri veya dinledikleri içeriklerden maksimum keyfi alabiliyor. Acer Acer True Harmony™, optimize edilmiş DTS® Audio ve Microsoft Cortana desteğine sahip Spin 3’ün çift ön hoparlörü, tüm modlarda esnek ve kristal netliğinde ses sağlıyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Spin 3, 6.349 TL fiyatıyla satışa sunuldu.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE