Aytemiz’den Metaverse’de ilk akaryakıt istasyonu

Yerli akaryakıt markası Aytemiz, 2017 yılından bu yana teknoloji yatırımları yapan Digivega ile yaptığı iş birliği sonucunda dünyada Metaverse evrenine giren ilk akaryakıt şirketi oldu.

Kullanıcıların sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojileriyle erişim sağlayabildiği, çevrimiçi, 3D veya sanal ortamların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşan Metaverse evreninin ilk akaryakıt istasyonu, ayda 280 bin kişi tarafından ziyaret edilen Dragon City isimli tema parkın yanına kuruldu.

‘’139,-72’’ koordinatlarında yer alan Aytemiz istasyonunda; Metaverse’ün ilk akaryakıtı MetaFuel ve ona özel animasyonlu pompa adasının yanı sıra Self Servis, Motorcu Dostu İstasyon ve elektrikli araç şarj noktası gibi Aytemiz’in müşterilerine sunduğu tüm ürün ve hizmetleri de yer alıyor. Aytemiz’in yeni ve modern konseptli ON 7/24 Market’inin de bulunduğu istasyonda Aytemiz’in katkılı yakıtı Optimum da tanıtılıyor. Ayrıca istasyondaki market raflarında Castrol ürünleri yer alırken, elektrikli araç şarj noktasında ise MG’nin yeni ZS EV modeli ile otomotiv sektörünün yaşadığı dönüşüm ziyaretçilere gösteriliyor.

Ayrıca Aytemiz, Decentraland evrenindeki istasyonda ziyaretçilerine avantajlı imkanlar sunuyor. Aytemiz istasyonunu ziyaret edenler, istasyonda yer alan uygulama ekranları üzerinde sunulan özel kod ile yıl sonuna kadar “Aytemiz Vaay” uygulamasındaki indirimlere ek, yüzde 50 avantajlı akaryakıt alma fırsatına sahip olacaklar.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE