AssisTT, Contact Center World Ödülleri’nden birincilikle döndü

Türk Telekom’un müşteri deneyim şirketi AssisTT, çağrı merkezi sektörünün uluslararası düzeydeki en prestijli organizasyonlarından biri olan Contact Center World tarafından EMEA Bölgesinde gerçekleştirilen The 2023 Top Ranking Performers in the Contact Center World Awards’ta ‘Grup Yöneticisi Gelişim Programı’ ile ‘En İyi Gelişim Programı’ kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu. AssisTT, EMEA bölgesinde elde ettiği ödül sayesinde, 70 ülkeden ve 2 binden fazla katılımcının yer aldığı Contact Center World’ün dünya finaline katılmaya hak kazandı.

İnsan odaklı çalışan deneyimi anlayışı ve yenilikçi insan kaynakları uygulamalarıyla sektöründe öne çıkan AssisTT, çağrı merkezi sektörünün uluslararası düzeydeki en prestijli ödüllerinden biri olan Contact Center World tarafından EMEA Bölgesi’nde gerçekleştirilen The 2023 Top Ranking Performers in the Contact Center World Awards’ta birincilik ödülünün sahibi oldu.

AssisTT, Grup Yöneticileri için açık hava ve sınıf eğitimlerinden web seminerlerine, oyunlaştırmadan ve proje çalışmalarına bir gelişim yolculuğu olarak tasarlanan ‘Grup Yöneticisi Gelişim Programı’ ile ‘En İyi Gelişim Programı’ kategorisinde altın ödülün sahibi olarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Tüfekçi, Çağrı Merkezi sektörü için son derece önemli bir yere sahip olan Contact Center World Awards’ta bir kez daha altın ödül almaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Contact Center World, çağrı merkezi sektöründeki en iyi uygulamalar alanında nitelikli araştırmalar yapan, konferans ve ödüller düzenleyen prestijli bir organizasyon. AssisTT olarak insan kaynakları uygulamalarımızla böyle prestijli platformlarda yer almak ve uluslararası alanda ülkemizi temsil etmek bizim için çok büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı oldu. Ekiplerimizin gelişim yolculuğuna katkı sunmak amacıyla tasarladığımız bu programla aldığımız birincilik ödülü ile The 2023 Top Ranking Performers in the Contact Center World Awards’ın dünya finaline kalarak yarışma sürecinde şimdiden çok önemli bir başarı daha elde ettik. Projeyi hayata geçiren ve programa katılarak bu deneyimi yaşayan tüm çalışma arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.’’

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE