Zyxel’den Nebula destekli yeni GS1915 serisi

Bulut destekli ağ çözümleri üreticisi Zyxel Networks, kompakt ve bulut tabanlı GS1915 serisi, 8 port’lu PoE ve PoE olmayan switch’lerini piyasaya sürdü.

Nebula ekosisteminin en son üyesi olan GS1915, Nebula mobil uygulaması aracılığıyla basit, hızlı kurulum süreci ve kullanım kolaylığı dahil olmak üzere müşteri ihtiyaçları gözetilerek geliştirilmiş bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar platforma yeni cihazlar ekleyebiliyor, ağ durumuna genel bakışı kontrol edebiliyor, ağlarını uzaktan kontrol edebiliyor ve yetkisiz istemcileri her yerde ve her zaman engelleyebiliyor.

Tüm Nebula özellikli ürünlerle uyumlu olan GS1915 serisi, bireysel kullanıcıların gerçek zamanlı ağ bilgilerine erişerek, switch’lerini, kablosuz access point’lerini, güvenlik duvarlarını ve 5G/LTE mobil yönlendiricilerini merkezi ve uzaktan yönetmesini sağlıyor.

Yeni PoE modeli GS1915-8EP, tam 8 port’lu PoE+ ile birlikte geliyor ve evlerde ve küçük işletmelerde birden fazla AP ve kamera kurmak için ideal olan 60W güç bütçesini destekliyor. Nebula uygulaması ile uzaktayken bile, normal olmayan bir kamerayı kapatıp açarak yönetmek veya sıfırlamak kolay hale geliyor.