Zyxel’den küçük işletmeler için yeni WiFi güvenlik çözümü

Güvenlik, yapay zekâ ve bulut destekli ev ve iş çözümleri şirketi Zyxel Networks, belirli kablosuz access point’leri kapsayan ‘Bağlan ve Koru’ isimli yeni çözümünü duyurdu.

“Bağlan ve Koru” çözümü, güvenli olmayan web içeriklerini filtreleyerek ve kullanıcıların tehlikeli web sitelerine erişmesini engelleyerek küçük işletmeler için ek bir güvenlik katmanı sağlıyor. Hem işletmelere hem de müşterilere daha fazla güvenlik sağlayacak bu çözüm, oturum açmış kullanıcıların başkalarının veri akışlarına erişebilmesinin önüne geçerek, kötü niyetli kişilerin casusluk yapmasını veya diğer kullanıcıların bilgilerini çalmasını engelliyor.

Küçük işletmelerin ihtiyaçları için ideal çözüm olarak geliştirilen “Bağlan ve Koru”, karmaşık güvenlik ayarları oluşturma zahmetine girmeden siber tehditlere karşı yüksek düzeyde koruma sağlıyor. Tüm güvenlik işlevleri tanımlanmış olarak gelen bu çözüm için cihazların yapılandırılması ve çalıştırılması, Zyxel’in bulut tabanlı ağ yönetim platformu Nebula veya basit bir mobil uygulama aracılığıyla uzaktan yönetilebiliyor.

“Bağlan ve Koru” çözümü öncelikli olarak Zyxel’in küçük işletmeler için en çok satan iki kablosuz access point’i olan NWA110AX ve NWA1123ACv3 ile sunulacak. ‘Bağlan ve Koru’, Kasım 2022’den itibaren NWA1123ACv3 ve NWA110AX access point’lerinde paket bir sürüm olarak mevcut olacak. Diğer access point’ler için ise isteğe bağlı olarak sunulacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE