Zyxel’den bulut destekli yeni ağ çözümleri

Bulut tabanlı ağ çözümleri lideri Zyxel Networks, WiFi 6 teknolojisi destekli access point ailesinin ve GS1915 switch serisinin yeni ürünlerini duyurdu.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için en uygun fiyatlı hibrit çözüm olan 24 port gigabit akıllı switch, port başına 30W’a kadar gücü destekleyerek ek access point’lere ve kameralara ihtiyaç duyan kurulumlar için ideal bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Switch, ağa bağlı cihazların ihtiyaç duyduğu gerçek gücü sağladıktan sonra, kalanını güç kullanımını optimize etmek için ayırıyor. PoE tüketim modu özelliği sayesinde switch’in daha fazla cihaza güç sağlamasına imkân veriyor ve sonuçta işletmeler için daha iyi bir yatırım getirisi sağlıyor.

Yüksek yoğunluklu ağlar için WiFi 6E teknolojili access point

Zyxel’in WiFi 6E access point serisinin en yenisi olan NWA220AX-6E, ultra yüksek hızlar ve düşük gecikmeli bağlantılar sunan yeni nesil WiFi 6E teknolojisiyle tam donanımlı olarak geliyor. 2,5 kat daha fazla kapasiteye sahip Zyxel’in en yeni access point modeli, yüksek yoğunluklu ağlara sahip kurumların aşırı WiFi kalabalıklığını ve tıkanıklığını azaltmalarına yardımcı oluyor.

Diğer yandan ev kullanıcıları da Zyxel’in en yeni access point’ini kullanabilecek, çünkü yüksek yoğunluklu WiFi yetenekleri aynı zamanda sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik ve AR gibi gelişmekte olan teknolojilerle ev kullanıcılarını destekliyor ve gecikme olmadan ultra yüksek hızlar sunuyor.

Zyxel’in Nebula portföyüne yaptığı yeni eklemeler, kullanıcıların bağımsız ve Zyxel’in lisanssız Nebula bulut yönetim platformu arasında ağ yönetimi modlarını kolayca değiştirmeleri için genişletilmiş esneklik sağlayan NebulaFlex teknolojisi tarafından destekleniyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE