Yeni Dell Latitude Rugged Serisi: En Zorlu İşler için En Sağlam Dizüstü Bilgisayarlar

Çevresel faktörlerin zorlu olduğu bir ortamda çalışıyorsanız içinizin rahat etmesi gereken en önemli konulardan biri kullandığınız teknolojik cihazın işiniz için yeteri kadar sağlam olup olmadığıdır. Çünkü sizin ya da bir başkasının hayatı buna bağlı olabilir. İster ordu mensubu olun ister bir petrol platformunda, acil müdahale ekibinde, fabrikada ya da sahada çalışın, kullandığınız teknolojik cihaz, ofislerde kullanılan geleneksel dizüstü bilgisayarların sınırlarını zorlayacak aşırı sıcak, kesintisiz titreşim, aşırı toz ve nem gibi etkilere maruz kalabilir. 

İşte bu nedenle Latitude Rugged PC portföyümüzü en zorlu koşul ve ortamlara dayanacak şekilde tasarladık ve test ettik. Şimdi  5G özellikli 14 inç Dell Latitude 5430 Rugged ve sektörün en küçük 5G özellikli 13 inç Dell Latitude 7330 dizüstü bilgisayar modelleriyle çıtayı bir kez daha yükseltiyoruz. 

Yeni Dell Latitude e5430 Rugged ve Latitude 7330 Rugged Extreme ile tanışın

Müşterilerimizden günümüzün modern uygulamalarını kaldırabilen, nerede olursa olsunlar bağlantıda kalmalarını sağlayan, uzun süre kesintisiz kullanılabilen ve değişen zorlu ortamlarda işlevselliğini koruyan bir bilgisayar istediklerini sıkça duyuyoruz. Son dört çeyrektir 3 kat büyüyen Latitude Rugged PC portföyümüz tam da bu isteklere yanıt veriyor. Bu büyümeyse büyük ölçüde müşteri ihtiyaçlarına verdiğimiz yanıttan, kusursuz ürünler tasarlamamızdan ve tedarik zinciri liderliğimizin getirilerinden kaynaklanıyor.  

Şu ana kadar edindiğimiz tecrübeyle artık kırsal bir bölgede acil durum çağrısı almak ya da uzaktaki bir petrol platformunda kritik bir sorunla ilgilenmek gibi sorunlu noktalara ve müşterilerimizin deneyimlediği kullanım alanlarına çok daha fazla odaklanıyoruz.  AR-GE ekiplerimizle birlikte yoğun bir şekilde çalışarak aşağıdaki özellikleri sunan Rugged dizüstü bilgisayar modellerini yeniden tasarladık:

  • İsteğe bağlı vPro seçeneğiyle 11. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle gelişmiş saha üretkenliği 
  • Intel® Wi-Fi 6E ve isteğe bağlı 5G özelliği ile görev kritik bağlantı seçenekleri
  • Sistem çalışırken değiştirilebilen çift pil ve 7/24 saha operasyonları için 20 dakikada %35’e kadar şarj olanağı tanıyan Express Charge Boost (Ekspres Şarj Takviyesi) ile pilde çalışma süresi neredeyse 25 saate çıkarıldı. 

Sahada çalışırken sağlamlık, güvenilirlik ve performans çok önemlidir. Ancak bunlar, güvenliği riske atmak pahasına olamaz. Bu nedenle hem yeni Dell Latitude 5430 Rugged hem de Latitude 7330 Rugged Extreme, üstün güvenlik için TPM 2.0 ControlVault™ gelişmiş kimlik doğrulamasıyla birlikte geliyor. Entegre kriptografik anahtarlar, temaslı ve temassız akıllı kart okuyucu ve dokunmatik parmak izi okuyucu seçenekleri ek cihaz güvenliği sağlıyor.