XPG PRECOG S oyuncu kulaklığı ve SLINGSHOT oyuncu faresi şimdi Türkiye’de

XPG’nin geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü XPG PRECOG S oyuncu kulaklığı ve SLINGSHOT oyuncu faresi Türkiye’de satışa sundu.

Uygun fiyatlı bir teklif olarak konumlandırılan sürdüğü XPG PRECOG S oyuncu kulaklığı, 50 milimetrelik üstün kaliteli ses sürücüleri ile temiz ve net bir ses vermekle kalmıyor, FPS’ten MMORPG’ye kadar her oyun türünde sürükleyici bir oyun deneyimi sunarak üst seviye rakiplerine taş çıkartıyor. Otomatik ayarlanan kafa bandı, döndürülebilir kulaklık başlıkları ve hafifliğiyle rahatlığından ödün vermeyenler için üretilen PRECOG S, dikkat dağıtıcı etkenleri de oyuncu için sessize alıyor. XPG PRECOG S, tüm konsollar, taşınabilir oyun aygıtları ve tüm bilgisayarlar için en geniş uyumluluk yelpazesini sağlamak adına 3 buçuk milimetre jak ve ayırıcı kabloyla birlikte geliyor.

XPG PRIME yazılımı aracılığıyla oyunculara geniş kişiselleştirme seçenekleri sunan SLINGSHOT O-oyuncu faresi geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülmüştü. İlk bakışta göze çarpan dış iskelet tasarımı; hafifliği ve oyun deneyimini artıran rahatlığıyla birleşerek estetik güzelliği üstün performansla harmanlıyor. Pixart PMW 3360 optik sensör ve 400 ila 12,000 DPI arasında ayarlanabilen fare hassasiyeti hızla geçişler yapabilmeyi sağlıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE