Xiaomi, YouTube ile yaptığı yeni iş birliğini duyurdu

Xiaomi, seçili mevcut ve gelecek cihazlarda YouTube Premium’un uzatılmış ücretsiz deneme sürümünü sunmak için YouTube ile iş ortaklığına başladığını duyurdu.

Bu ortaklıkla birlikte Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11T ve Xiaomi 11 Lite 5G NE kullanıcıları, üç aya kadar YouTube Premium hesabını ücretsiz kullanabilecek. İş birliği, kapsam dahilindeki bölgelerde, kullanıcılara YouTube içeriklerine reklamsız ve çevrimdışı erişim sağlamaya olanak verecek. YouTube Premium avantajları arasında, kullanıcıların 80 milyondan fazla lisanslı şarkıya, ayrıca canlı performanslara, cover’lara ve remikslere sınırsız, reklamsız erişim sağlayabileceği YouTube Music Premium aboneliği de yer alıyor.

İş birliğine ilişkin açıklama yapan Xiaomi International İş Geliştirme Direktörü Hanson Han, “Her yıl daha fazla çevrimiçi video içeriği tüketen kullanıcılarla birlikte, kullanıcıların kaliteli içeriği yeni yollarla deneyimlemelerinin önemli olduğuna inanıyoruz. Xiaomi kullanıcılarının sevdikleri içerikleri kesintisiz olarak izlemelerini sağlamak adına YouTube gibi marka ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Youtube ile yaptığımız bu çalışmanın nihayetinde kullanıcılarımıza yarar sağlayacak uzun süreli bir iş birliğinin ilk adımı olduğunu düşünüyoruz” dedi.

İşbirliği kapsamında şartları sağlayan kullanıcılar, teklife dahil Xiaomi akıllı telefonlarına önceden yüklenmiş YouTube uygulamasını açıp uygulamadaki talimatları izleyerek veya youtube.com/premium adresini ziyaret ederek, YouTube Premium teklifinden yararlanabilecek.

Kapsam dahilindeki bölgeler / ülkeler:

Arjantin, Avusturya, Belarus, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Şili, Kolombiya, Çekya, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, İrlanda, İsrail, Japonya, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Nijerya, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Uruguay

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE