WIN EURASIA 2023 satışları başladı

Türk imalat sanayini uluslararası pazarlarla buluşturarak rekabet gücünü ve ihracatını arttırmayı hedefleyen WIN EURASIA – World of Industry Fuarı, 7-10 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

75 yılda 10 binin üzerinde uluslararası fuar düzenleyen Deutsche Messe’nin Türkiye’deki fuarlarının planlaması, organizasyonu ve uygulamasını sağlayan Hannover Fairs Turkey tarafından düzenlenen WIN EURASIA’da, Elektrik, Elektronikten Enerjiye, Otomasyondan, Logistik, Kaynak, Metal İşleme, Hidrolik ve Pnömatik’e kadar imalat sanayinin tüm bileşenleri 29’uncu kez aynı çatı altında bir araya gelecek. WIN EURASIA, her yıl olduğu gibi Endüstri 4.0 konsepti ile sektörün geleceğine yön verecek en son teknolojik gelişmelerin sergilendiği ortak buluşma ve ticaret platformu olma misyonunu sürdürecek.

Her geçen gün artan küresel enerji ihtiyacı ile daha da önem kazanan enerji verimliliği sağlayan ileri teknolojiler, endüstriyel otomasyon ile elektrik ve elektronik, WIN EURASIA’da öne çıkan sektörler arasında yer alacak. Fuar’da sergilenen enerji tüketimi ve yönetimi, akıllı çözümler, güç, iletim, dağıtım, elektronik komponent ve çözümler, jeneratör ve yedek güç üniteleri, akü, batarya, enerji depolama ve aydınlatma çözümleri, dünya genelinden sektör profesyonellerinin dikkatine sunulacak.

Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika olmak üzere 4 kıtadan sektör profesyoneli alıcıların ziyaret ettiği WIN EURASIA ev sahipliğinde özel nitelikli satın almacıların yer aldığı kapsamlı bir Alım Heyeti organizasyonu gerçekleştirilecek. Ayrıca, fuar bünyesinde düzenlenecek uluslararası nitelikli konferans ve seminerlerde uzman isimler sektöre dair en yeni teknolojileri ve en güncel konuları gündeme taşıyacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE