Vodafone’dan ilk 6 ay yarı fiyatına ev interneti

Vodafone, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte artan internet ihtiyacını karşılamak üzere Vodafone Ev İnterneti alan müşterilerine özel yeni bir kampanya düzenliyor.

“Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi” mesajıyla duyurulan kampanyada, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen müşterilere ilk 6 ay yüzde 50 indirim sunulurken, taahhüt boyunca 2 yıl fiyat artışı yapılmıyor. Vodafone ayrıca, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen Red’li müşterilerine 2 yıllık taahhüt süresi içinde ek 720 TL fatura indirimi sağlarken, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen faturalı mobil müşterilerine de ek 360 TL indirim sunuyor.

Online başvurularda alışveriş çeki hediye

Vodafone, kampanya süresince, online kanaldan başvuru yapan müşterilerine 200 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyor. Vodafone Yanımda uygulamasından kolayca erişilebilen alışveriş çekiyle, teknolojik ürünlerden market alışverişine kadar tüm kategorilerde ihtiyaçlar Her Şey Yanımda’dan karşılanabiliyor. Müşteriler, Vodafone Yanımda uygulaması ve kişisel dijital asistan TOBi ile fatura ödeme gibi işlemleri için dijital çözümlere kolayca erişebiliyor.

Kasım sonuna kadar geçerli

Vodafone’un 30 Kasım 2022’ye kadar devam edecek okula dönüş kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin, Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri, https://www.vodafone.com.tr/evde-internet-adsl-fiber-basvuru/ adresini ziyaret etmeleri ya da Vodafone Yanımda mobil uygulamasını kullanmaları yeterli oluyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE