Vodafone’dan 3 boyutlu Dijital Deneyim Merkezi

Vodafone Business, işletmelerin, yeni çalışma çağına hızlı bir şekilde geçmelerini desteklemek, daha akıllı, daha hızlı ve daha esnek olmalarına katkı sunmak amacıyla 3 boyutlu Dijital Deneyim Merkezi’ni hayata geçirdi.

Dijital Deneyim Merkezi’nde sanal tur randevuları dijital kanallar üzerinden gelen talepler ve satış kanalları üzerinden oluşturulabiliyor. Randevu oluşturulduktan sonra katılımcılara gönderilen onay maili ve iletilen link üzerinden portale erişiliyor. Kayıt aşaması tamamlandıktan sonra müşteriler kendi avatarlarını oluşturarak yetkili rehberlerin kendilerine eşlik etmesiyle Dijital Deneyim Merkezi’ne bağlanabiliyor.

Sorularını gerçek zamanlı olarak sorabilen müşteriler, Dijital Deneyim Merkezi’nde sanal tur yaparak çözüm dokümanlarını inceleyebiliyor ve turun devamında online olarak Vodafone Business ekibi ile toplantı gerçekleştirebiliyor. Kurumsal müşteriler bulut bilişimden siber güvenliğe, nesnelerin internetinden dijital pazarlama hizmetlerine kadar tüm çözümleri her çözüm için ayrı konumlanan alanlarda Vodafone Business’ın teknoloji danışmanlarıyla birlikte deneyimlerken, çözümlerin videolarını ve sunumlarını dijital olarak inceleyebiliyor.

Dijital Deneyim Merkezi’nde işletmeler, Red Kontrol, Akıllı Fabrika, Ekip Takip, Dijital Tarım ve Temassız Geçiş gibi Verimlilik ve Takip Çözümlerine, Bulut ve Veri Merkezi, Siber Güvenlik Operasyon Merkezi, SD WAN, Microsoft 365, Vodafone Drive ve Bulut Santral gibi Bulut ve Güvenlik Çözümlerine, IoT Platform, Akıllı Süreç Yönetimi, E-Ticaret / Veri Odaklı SMS gibi Dijital İş ve Pazarlama çözümlerine üç boyutlu bir ortamda erişebiliyor. Kurumsal çözümlerin interaktif kurgular ile anlatıldığı çözüm alanının yanı sıra müşteriler ile online görüşmelerin gerçekleştiği toplantı platformu ve müşteri hikayelerinin yer aldığı bir alan da Dijital Deneyim Merkezi’nde hizmete sunuluyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE