Vodafone Simple’a 3 yeni özellik

Vodafone’un Türkiye’de ilk ve tek olan dijital tarife deneyimi Vodafone Simple’a 3 yeni özellik daha eklendi.

Taahhüt alınmayan, aşım ücreti bulunmayan ve 7/24 online desteğin sunulduğu Vodafone Simple, kullanıcılarına “Tıkla Gel Al” özelliğiyle yeni bir ücretsiz teslimat yöntemi sunmaya başladı. Simple müşterileri, TOBi’nin sunduğu kazıkazanı kazıyarak her hafta garanti GB hediyesi kazanırken, Süpermarket Yanımda ve Her Şey Yanımda hizmetlerinden de özel fırsatlarla yararlanabiliyor.

Vodafone Simple’a ücretsiz teslimat yöntemi olarak eklenen “Tıkla Gel Al” ile müşteriler, vodafone.com.tr üzerinden Simple başvurularını gerçekleştirirken teslimat yöntemi olarak isterlerse istedikleri yere ücretsiz teslimat seçeneğini, isterlerse herhangi bir Vodafone mağazasından teslim almayı seçebiliyorlar.

Diğer yandan, Hediye Çarkı platformu Simple müşterilerine özel olarak farklılaştırıldı. Simple müşterileri kişisel dijital asistan TOBi üzerinden TOBi’nin sunduğu kazıkazanı kazıyarak her hafta farklı bir GB hediyesi kazanabiliyor.

Ayrıca, Süpermarket Yanımda ve Her Şey Yanımda platformları Simple müşterilerine özel fırsatlarla hizmet veriyor. Simple müşterileri, Her Şey Yanımda’dan yapılan ilk alışverişte 15 GB, Süpermarket Yanımda’dan yapılan ilk alışverişte ise 10 GB hediye kazanıyor.

Simple tarifelerinde müşteriler, taahhüt vermeden tarifeye giriş yapıyor, kredi/banka kartını tanımlayarak ödemesini gerçekleştiriyor. Tarifesini istediğinde değiştirebiliyor ya da tarife yenilemesini durdurup iptal edebiliyor. Tarifeler arasında kaybolmadan, GB’a göre kolayca karar verip isterse anında vazgeçebiliyor. Tarife hakları bittiğinde aşıma düşmüyor. Tarife içeriği yetmezse, kayıtlı kartıyla ek paket alabiliyor. Başvuru sürecinden SIM aktivasyonuna, tarife seçiminden ödemeye kadar tüm işlemleri Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone bayilerine gitmeden kolayca yönetebiliyor. İhtiyacı olduğunda, kişisel dijital asistan TOBi’den destek alabiliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE