Vodafone Her Şey Yanımda’ya bir yılda 80 milyon ziyaret

Vodafone’un, müşterilerinin online alışveriş ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirdiği ve Türkiye telekomünikasyon sektöründe ilk defa tüm kategorilerde hizmete sunulan dijital pazaryeri Her Şey Yanımda bir yılda yaklaşık 80 milyon kez ziyaret edildi.

Tekil ziyaretçi sayısı 30 milyona yaklaşırken, toplam 14 kategoride 3 milyonu aşkın ürünün sunulduğu Her Şey Yanımda’da bu süre zarfında 2,5 milyon sipariş alındı.

Her Şey Yanımda’da Cep Telefonları, Elektronik, Dijital Servisler ve Oyun, Moda, Hobi-Ofis-Kırtasiye, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Ayakkabı-Çanta-Aksesuar, Spor ve Outdoor, Anne-Bebek, Ev-Yaşam, Süpermarket, Pet Shop, Medikal Ürünler ve Oto Aksesuar olmak üzere 3 milyonu aşkın ürün sunuluyor. Toplam bin aktif mağazanın faaliyet gösterdiği Her Şey Yanımda, Vodafone’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren tüm kullanıcılara avantajlı fiyatları, birbirinden farklı kampanyaları ve kullanım kolaylığı ile yepyeni bir deneyim yaşatıyor.

Pet shop alışverişleri sokak hayvanlarına mamaya dönüşüyor

Öte yandan, Her Şey Yanımda’da pet shop kategorisinde yapılan her alışveriş sonrasında Bu Mama Benden makineleri sokak hayvanları için bir kap mama bırakıyor. Vodafone’lu olsun olmasın herkesin destek verebildiği kampanyayla bir yandan evdeki hayvanların ihtiyaçları karşılanırken, bir yandan da sokak hayvanlarına mama sağlanıyor. Bu Mama Benden makineleri, Türkiye Vodafone Vakfı’nın Yarını Kodlayanlar projesi kapsamında kodlama eğitimi alan çocuklar tarafından sokak hayvanlarını beslemek için tasarlandı. İstanbul’da 7 noktada, İzmir, Ankara, Adana, Erzurum ve Rize’de birer noktada olmak üzere Türkiye genelinde toplam 12 mama makinesi bulunuyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE