vivo’dan Sevgililer Günü kampanyası

Akıllı telefon markası vivo, Sevgililer Gününe özel başlattığı kampanyası kapsamında tüm V ve Y Serisi telefonlarını 300 TL değerinde #aşkınıdinlet indirim kuponunun yanı sıra artı 1 yıl ekstra üretici garantisi ile satışa sundu.

vivo ayrıca, 1-14 Şubat tarihleri arasında myvivoshop.com’dan V ve Y Serisi telefonlarını satın alanlara, bunlara ek olarak kablosuz kulaklık da hediye ediyor. V23 ve V21e modelleri özel kampanya fiyatı ile satın alınabilirken; V25 ve V23 satın alanlar TWS2 ANC kablosuz kulaklığa, Y35 ve V21e tercih edenler ise TWS 2e kulaklığa sahip oluyor.

Kampanya boyunca myvivoshop üzerinden seçtikleri telefonu satın alanlar işlem sonrası sipariş numarasını, sevgilerini anlatan bir fotoğrafı ve bir favori şarkılarını 0535 459 20 61 numaralı Whatsapp hattına gönderdikleri taktirde bir de kendilerine özel tasarlanmış sürpriz hediye kazanıyor. vivo ayrıca, bu kişilere 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel romantik anlarına eşlik etmesi için siparişlerinin yanında üzerinde sevdiklerinin fotoğrafı bulunan, tercih ettikleri şarkıya özel barkodlu bir plak gönderiyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE