vivo V25 5G için geri sayım başladı

vivo, tasarımı ve kamera performansıyla öne çıkan şık V serisinin en yeni üyelerinden V25 5G’yi Türkiye’de kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

7.79 milimetre inceliğe sahip olan V25, hafif ve ince gövdesi ile kullanıcıların ellerine rahat bir şekilde oturuyor. vivo, ilk kez V23 serisinde ortaya koyduğu, cihazların arka panelinin UV ışığına maruz kaldığında farklı açılarda farklı renklere dönüşmesini sağlayan devrim niteliğindeki Renk Değiştiren Florit AG Cam özelliğini V25’te de sürdürüyor.

V25 5G’nin amiral gemisi seviyesindeki 64MP OIS ultra algılamalı arka kamerası bulanık çekimleri en aza indiriyor, daha uzun pozlama süresini destekleyerek loş ışık koşullarında bile daha parlak görüntüler ve videolar çekilmesini sağlıyor. Telefonun arka paneli, Florit AG Cam sayesinde güneş ışınlarına ve UV ışığına maruz kaldığında renk değiştirerek kullanıcıların dinamik kişiliklerini yansıtmalarına olanak tanıyor. V25 5G, yüksek enerji verimliliği oranına ve mükemmel kapasiteye sahip güçlü işlemcisi, en yeni soğutma teknolojisi ve hızlı şarj yetenekleri ile kullanıcılara uzun ömürlü ve sorunsuz bir mobil deneyim sunuyor.

Yüksek enerji verimlilik oranına ve 8GB RAM + 8GB genişletilmiş RAM’e sahip MediaTek Dimensity 900 işlemcisi ile V25, kullanıcıların zorlu oyunları kesintisiz oynamalarına ve çeşitli uygulamalar arasında çoklu görevleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerine de olanak tanıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE