ViewSonic’ten çoklu dokunmatik moda sahip yeni monitör

Görsel çözüm sağlayıcısı olan ViewSonic, ticari, perakende ve endüstriyel işletmelere özel olarak 24-inç ekrana ve çoklu dokunmatik moda sahip yeni monitör modeli TD2465’i tanıttı.

Sayısız alan için zahmetsiz kurulum

Zahmetsiz ve farklı kurulum seçenekleri bulunan TD2465 dokunmatik monitör ile; otellerde misafirlerin interaktif kayıtları, perakende ve bankacılıkta güvenli finans yönetimi, sağlık hizmetlerinde hasta verileri, havacılıkta gerçek zamanlı ulaşım dağıtımı ve üretim endüstrisinde fabrika akışı görünürlüğü gibi çeşitli birçok uygulamada esnek kullanım olanağı sunuluyor.

Dört tarafında dar çerçeve bulunan ve ince bir gövdeyle tasarlanmış olan TD2465, herhangi bir kiosk tasarımına kolayca sığarken, yüzeye ise güvenli bir şekilde yerleştirme fırsatı sunuyor. Ayrıca gelişmiş esneklik ve daha ergonomik görüntüleme deneyimi için 15 derece ila 70 derece arasında eğilebilen ayağa sahip olan TD2465, VESA montaj tasarımıyla donatılarak daha fazla bağlantı türüyle kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Her ortamda etkili performans

Çok çeşitli çalışma koşuluna ve kullanım senaryosuna uyacak şekilde tasarlanan yeni TD2465 dokunmatik monitörün Eldivenle Dokunma, Suya Dayanıklılık ve Kalemle Dokunma Modu gibi çeşitli gelişmiş dokunma modları bulunuyor. Bu modlar sayesinde TD2465, kullanıcıların elleri ıslakken, koruyucu eldiven giyerken veya nemli ortamlarda bile etkili bir şekilde performans gösteriyor. 1920×1080 çözünürlükte 16:9 en boy oranı, 7H’den büyük yüzey sertliği ve 250 cd/m2 parlaklık özelliğinin yanı sıra kalem, stylus ve aktif kalem uyumu ile geniş bir çalışma alanı da sunuyor.

OSD Yönetimi için hepsi bir arada ViewSonic Touch Controller yazılımı

TD2465 dokunmatik monitör, kesintisiz kullanıcı arayüzü ile yeni ViewSonic Touch Controller yazılımını destekliyor. Bu yazılım; kapsamlı çözüm, ekran ses seviyesi, ekran parlaklığı, kontrast seviyeleri ve dokunma modları gibi OSD ayarlarını ayarlamak için dokunarak kolay erişim imkânı sağlıyor. Fiziksel ek düğmelere ihtiyaç duymadan en iyi iş akışını ayarlamak ve yönetmek için eksiksiz bir araç seti sunuyor. ViewSonic ayrıca, gelecekte ViewSonic Touch Controller yazılımıyla uyumlu çalışabilen daha fazla cihazı piyasaya sunmayı hedefliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE