ViewSonic’ten 2 yeni projeksiyon daha

Ekran çözümleri sağlayıcısı ViewSonic, hem ileri teknolojiye sahip hem de insan sağlığına ve çevreye duyarlı 2 yeni projeksiyon cihazını piyasaya sundu.

3’üncü Nesil LED teknolojisine sahip LS500W/WH ve LS550W/WH lambasız projeksiyon cihazları, lambasız oluşu sayesinde zararlı civa kullanımını sonlandırarak hem insan sağlığını koruyor hem de çevreye destek veriyor. Aynı zamanda sık lamba değişimleriyle oluşan ekonomik maliyeti de ortadan kaldırıyor.

LS500W/WH ve LS550W/WH projeksiyon cihazları, lamba ve lazer ışık kaynaklarına göre çok daha fazla güç tasarrufu sağlayan LED teknolojisi sayesinde, geleneksel lambalı projeksiyon cihazlarına kıyasla güç tüketimini de yüzde 50 azaltıyor. Cihazların anında açma/kapama özelliği sayesinde açıldıktan sonra tam parlaklığa ulaşmasının beklenmesi ve yeniden başlatmadan önce soğuması gerekmediği için kullanıcıya hem enerji hem de zaman tasarrufu sağlıyor. ViewSonic’in yeni projeksiyonları, bunların yanı sıra 30 bin saatlik uzun kullanım ömrü sayesinde de sürekli bakım gereksinimini azaltıyor.

3’üncü Nesil LED teknolojisine sahip yeni cihazların bir başka özelliği ise 360 derece dönebilmesi. Böylece küçük ve orta büyüklükteki sınıflarda ve toplantı odalarında esnek kullanıma olanak tanıyor. Yatay/dikey keystone ve 4 köşe ayar işlevi sayesinde ise yanlardan projeksiyon kurulumunu destekleyerek, merkezi konumlandırmayı bir zorunluluk olmaktan çıkarıyor. Bunlara ek olarak, LS550W/WH serisi, BT yöneticilerinin yerel bir ağ üzerinden yönetebilmesi için basit ve merkezi bir kontrole izin vererek, uygun yönetim için kapsamlı LAN kontrol özelliği de sunuyor.