Veeam’de üst düzey atama

Veri koruma alanında faaliyet gösteren Veeam Yazılım, Larissa Crandall’ın Global Kanal ve Ortaklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu.

Sektörde lider bir isim olan Crandall en son Gigamon’da Küresel Kanal ve Ortaklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştı. Crandall, verilerin Bulut, Sanal, Fiziksel, SaaS veya Kubernetes gibi birden çok ortamda korunmasını sağlayan Veeam’in küresel iş ortakları ekosistemine yaptığı yatırımlara rehberlik edecek.

“Veriler, işletmelerin sahip olduğu en önemli varlık ve bu durum verilerin fidye yazılımı saldırılarına ve plansız kesintilere karşı korunmasını hayati hale getiriyor” diyen Veeam Global Kanal ve Ortaklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Larissa Crandall sözlerine şöyle devam etti:

“Satış, pazarlama, Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimizle birlikte Veeam’in tüm iş ortakları için karşılıklı yarar sağlayan stratejiler oluşturmak ve müşterilerimiz için en üst düzeyde veri koruma ve kurtarma sunmak için çalışacak olmak heyecan verici. Veeam’in güçlü marka algısına ve kanal odaklı yaklaşımına uzun zamandır hayranım. Bu ekibin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum ve Veeam’in kurumsal varlığını hızlandırmaya devam ederken oluşturacağımız uyum ve iş birliğinin daha da büyük başarılara yol açacağından eminim.”

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE