VARTA’dan kendi küçük, gücü büyük ‘Mag Pro’ kablosuz araç şarj cihazı şimdi Türkiye’de

Günümüz teknolojisinde araçlarımız kadar içinde yarattığımız konfor da oldukça önemli hale geldi. Araçtaki navigasyon sisteminden, müzik kaynağına, akıllı telefona kadar herşey o araçtaki bilgi ve eğlence merkezi. VARTA’nın geliştirip sektöre sunduğu yeni ‘Mag Pro’ kablosuz araç şarj cihazı da tüm bu konfora kesintisiz ve rahat bir şekilde sahip olmanıza destek olacak yol arkadaşınız konumunda duruyor.

VARTA ‘Mag Pro’, yol boyunca sadece akıllı telefonunuzun göz hizanızda kalmasını değil, aynı zamanda telefonunuzun şarj edilmesini de sağlıyor. Size pratik bir manyetik şarj cihazı sunan VARTA’nın bu yeni ürünü şimdi Türkiye’de satışa sunulacak.

VARTA’nın her araca uygun tasarlanmış olan yeni ‘Mag Pro’ kablosuz araç şarj cihazı, üstün performansıyla araçta şarj ve konforlu kullanım için ideal bir çözüm sunuyor. VARTA, Apple’ın iPhone 12’den bu yana her akıllı telefona yerleştirdiği MagSafe teknolojisini kullanıyor. iPhone’un arkasındaki manyetik bir halka, onu otomatik olarak eşit derecede manyetik şarj cihazına çekiyor ve sadece güvenli bir tutuşu değil, aynı zamanda şarj cihazı üzerinde doğru konumlandırmayı ve tüm şarj işlemi boyunca ideal ve kesintisiz bir bağlantıyı garanti ediyor.

MAG PRO’nun diğer özellikleri

Mag Pro ile birlikte USB Tip C – USB Tip C şarj kablosunun yanı sıra yolcu bölmesindeki havalandırma ızgarasına hızlı ve kolay bir şekilde takmak için bir tutucusu da bulunuyor. Araç şarj cihazı, yumuşak bir plastikten yapılmış olduğundan akıllı telefona ve araca zarar vermiyor. Tasarımı sade ve zarif olan Mag Pro siyah renktedir, bu da onu her türlü araç içi için mükemmel bir uyum haline getirir.

Şarj işlemini gösteren beyaz LED, özellikle gece sürüşlerinde görünürlüğü bozmamak için çok dikkat çekmeden yanar. Kablosuz araç şarj cihazına bağlandıktan sonra iPhone’lar MagSafe bağlantısı üzerinden 7,5 watt ile şarj edilir. Mag Pro kablosuz araç şarj cihazı Qi şarj standardını da desteklediği için, manyetik bir kapakla kullanılan diğer akıllı telefonlar da 15 watt’a kadar şarj edilebilir. Tutucunun konumu, bir bilyalı mafsal sayesinde şarj sırasında gerektiği gibi ayarlanabilir.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE