Universal Market Access, BtcTurk PRO’ya eklendi

Bitcoin alım satım platformu olan BtcTurk, profesyoneller için geliştirdiği BtcTurk PRO’ya kripto para birimi olan Universal Market Access’i (UMA) ekledi.

Bitcoin ve kripto paraların alım ve satımının yapıldığı BtcTurk, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak işlem hacmiyle kendini kanıtlamış kripto para birimlerini platforma eklemeye devam ediyor.

Bu doğrultuda BtcTurk, profesyonel kripto para yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk PRO’da Ethereum blok zinciri üzerinde sentetik kripto varlıklar oluşturulmasına olanak sağlayan bir protokol olan Universal Market Access’i (UMA) de listeledi. UMA ile BtcTurk PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası (TRY) ve Tether (USDT) işlem çiftlerinde alım satım işlemi yapılabiliyor. BtcTurk PRO’da UMA için minimum yatırma limiti 1 UMA, minimum çekme limiti ise 5 UMA olarak uygulanıyor.

UMA ile BtcTurk PRO’da listelenen kripto para birimleri 38 oldu. Bitcoin (BTC) dahil BtcTurk PRO’da yer alan kriptopara birimleri: Tether (USDT), Ethereum (ETH), Synthetix (SNX), Enjin (ENJ), Cosmos (ATOM), Polygon (MATIC), XRP (XRP), Ankr (ANKR), Cardano (ADA), Eos (EOS), Dogecoin (DOGE), Compound (COMP), Decentraland (MANA), Stellar (XLM), Neo (NEO), TRON (TRX), Tezos (XTZ), Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Chiliz (CHZ), The Graph (GRT), OMG Network (OMG), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), Litecoin (LTC), Maker (MKR), Dash (DASH), Basic Attention Token (BAT), Filecoin (FIL), USD Coin (USDC), Solana (SOL), Stacks (STX), Axie Infinity (AXS), Shiba Inu (SHIB), Loopring (LRC), Fantom (FTM). Böylece BtcTurk 99 işlem çiftine ulaştı.