TÜSİAD ve Deloitte Digital iş birliği ile hazırlanan eTicaret Raporu Webinarı

TÜSİAD Dijital Türkiye Yuvarlak Masası bünyesindeki eTicaret Çalışma Grubu faaliyetleri çerçevesinde, TÜSİAD ve Deloitte Digital iş birliği ile hazırlanan “eTicaret Raporu”, 8 Şubat Salı günü, saat 10:00’da gerçekleşecek çevrimiçi toplantıda paylaşılacak.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Dijital Türkiye Yuvarlak Masası Başkanı Serkan Sevim tarafından yapılacak açılış konuşmalarının ardından etkinlik, rapor sunumu ve panel oturumuyla devam edecek.

Deloitte Türkiye Danışmanlık Hizmetleri Lideri Hakan Göl tarafından yapılacak sunumda, dünyada ve Türkiye’de e-ticaretin gelişimi ve yakın dönem gelişmeleri incelenirken “omnichannel” perakende, küresel ekonomik trendler ve e-ihracat gibi güncel başlıklar üzerine değerlendirmeler de yapılacak.

Sunumun ardından TÜSİAD eTicaret Çalışma Grubu Başkanı Öget Kantarcı’nın başkanlığında ve ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ekmekçi, PınarOnline Dijital Dönüşüm ve eTicaret Direktörü Bilge Kalpaklıoğlu Eyilik, Hepsiburada Pazarlama Grup Başkanı Ender Özgün’ün katılımıyla panel oturumu gerçekleştirilecek.