Türkiye’nin bilişim liderleri 13’üncü IDC Türkiye CIO Zirvesi’nde buluşuyor

Bilişim sektörünün yakından takip ettiği en kapsamlı etkinliklerden International Data Corporation (IDC) Türkiye CIO Zirvesi iki yıllık aranın ardından kapılarını 13’üncü kez açıyor.

IDC’nin 50’den fazla iş ortağının yanı sıra Türkiye’nin önde gelen kamu ve özel sektöre bağlı 200’den fazla BT liderinin katılımıyla 13-14 Mayıs’ta NG Enjoy Sapanca’da gerçekleştirilecek zirvede liderler, günümüz dijital inovasyon çağına ait deneyim ve öngörülerini paylaşacak.

Sektörün en önemli buluşma noktası haline gelen ve IDC’nin 50’den fazla iş ortağının katılımıyla gerçekleştirilecek zirvenin açılışını IDC Türkiye Ülke Direktörü Nevin Çizmecioğulları yapacak. IDC ana sunumunu ilk gün IDC EMEA Kıdemli Başkanı ve CEMA Genel Müdürü Steven Frantzen, 2’nci gün ödül töreni öncesinde kapanış sunumunu; IDC Orta Doğu, Türkiye ve Afrika’dan sorumlu Grup Başkan Yardımcısı ve Bölge Genel Müdürü Jyoti Lalchandani yapacak. BSH Ev Aletleri Global CIO’su Berke Menekli Global’de CIO olmak üzerinde bir sunumla deneyimlerini paylaşacak.

Ayrıca, sektörün en deneyimli yöneticilerinin başarı hikayelerinin yer aldığı sunumlarla derinlemesine soru-cevap bölümlerini içeren panellerin yer alacağı etkinlikte, CIO Summit Ödül töreni ile yıl içinde gerçekleşen BT projeleriyle dereceye giren kurumlara ve yöneticilere ödülleri takdim edilecek.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE