Turkcell’den kurumsal müşterilerine yeni bir ayrıcalık programı

Turkcell, hayata geçirdiği yeni İşTurkcell Plus programıyla kurumsal müşterilerini, şirket ve çalışanlarına özel ayrıcalıklarla buluşturuyor. İşTurkcell Plus, şirketlerin maliyetlerini azaltmasında ve dijital dönüşümlerinde fayda sağlarken; çalışanlara ise giyimden teknolojiye, seyahatten gıdaya pek çok kategoride güncellenen kampanyalarla fırsatlar sunuyor. Turkcell’li kurumsal müşteriler, İşTurkcell Plus ayrıcalıklarına Dijital Operatör uygulamasından erişebiliyor.

İşTurkcell Plus Platformu’na Dijital Operatör uygulaması içinde yer alan ‘Hediye Havuzu’ bölümünden ulaşılabiliyor. Şirket yetkilileri buradan kendilerine sunulan ‘İşTurkcell Gold Plus’, ‘İşTurkcell Platin Plus’ veya ‘İşTurkcell Diamond Plus’ faydalarını görüntüleyip, şirketleri için avantajlardan yararlanabiliyor.

İşTurkcell Plus Platformu ayrıcalıklarından faydalanmak için Dijital Operatör uygulaması üzerinden şifre almak gerekiyor. Şirket çalışanlarına özel fayda kategorilerinde Evde Yaşam, Hizmet, Teknoloji, Taşıt, Giyim, Seyahat ve Sağlık & Spor yer alıyor. Şirket yetkililerinin görüntüleyebildiği ‘Şirket Faydaları’ için ise Dijital Dönüşüm, Ofis ve Araç gibi başlıklar bulunuyor.