Turkcell ve CarrefourSA’dan iş birliği

Turkcell’in yeni nesil ödeme platformu Paycell, Türkiye organize gıda perakendeciliği markası olan CarrefourSA ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Bu iş birliği ile artık CarrefourSA marketlerinden Paycell çatısı altında sunulan alışveriş kartı Paycell Kart satın alınabilecek ve uygulama üzerinden yükleme yapılarak anında kullanıma başlanabilecek.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Paycell Genel Müdürü Onur Güven, “Vizyonumuz, geleceğin finansal hizmet ihtiyaçlarını bugünden öngörerek ihtiyaç duyulacak yenilikçi ürün ve servisleri hayata geçirmek. Yeni nesil teknolojiler, yeni nesil kullanıcıların alışkanlıklarını çok farklı alanlara taşıyor. İleri teknolojisi ve sunduğu geniş çözüm yelpazesiyle özellikle pandemi ile gelişen, yeni ödeme alışkanlıklarına hızlı adapte olan ve kullanıcıların tüm finansal ihtiyaçlarına çözümler sunan Paycell ve Paycell Kart, güçlü büyümesini sürdürüyor. Paycell mobil uygulaması 14 milyon indirmeye ulaşırken, Paycell Kart üzerinden geçen işlem hacmi ise bu yılın üçüncü çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık beş katına çıkmıştı. Bu iş birliği ile Paycell Kart’ın sunduğu sayısız fayda ve avantajı artık CarrefourSA marketlerine de ulaştıracak olmanın memnuniyetini yaşıyoruz. CarrefourSA müşterilerini de Paycell Kart sahibi olmaya ve Paycell’in sayısız avantajdan faydalanmaya davet ediyoruz” dedi.