Türk Telekom’dan AKM ve Beyoğlu Kültür Yolu’na ücretsiz WiFi

Türk Telekom, ana destekçisi olduğu Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ve Beyoğlu Kültür Yolu’ndaki kültür sanat mekânlarında ücretsiz WiFi hizmeti sunmaya başladı.

Bu kapsamda, Mehmet Akif Ersoy Evi, Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi, Narmanlı Han, Galata Kulesi ile Galata Mevlevihanesi’ndeki tüm ziyaretçiler ücretsiz WiFi hizmetinden yararlanabilecekler.

Türk Telekom ayrıca 20 Haziran Dünya WiFi Günü dolayısıyla, sadece bugüne özel, 81 ildeki WiFi noktalarını kullanıcılarına ücretsiz sunacak.

Konuya ilişkin açıklama yapan Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Türkiye’nin millî kültürünün oluşumunda önemli katkı ve izleri bulunan Atatürk Kültür Merkezi’nin ana destekçisi olarak, opera salonuna ismimizi vermenin yanı sıra, bu değerli yapının tüm iletişim ve teknoloji altyapısını sağlıyoruz. Teknoloji ile sanatı buluşturan bu çok özel mekânda eğlence, dinlence ve Türk Telekom’a ait deneyim alanlarımızda özel etkinliklerle ziyaretçilere keyifli anlar ve ayrıcalıklı deneyimler yaşatmayı amaçlıyoruz. Sunduğumuz ücretsiz WiFi hizmetiyle tüm misafirlerin internetten faydalanmalarını hedefliyoruz. Sanatseverlerin, AKM’deki ve Beyoğlu Kültür Yolu’ndaki yenilikçi teknolojileri deneyimlemeleri için uçtan uca telekomünikasyon hizmetlerimizle sanatı teknoloji ile harmanlamayı sürdüreceğiz” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE