Türk Telekom ve BDH’den VIP hizmet için iş birliği

Türk Telekom, teknoloji şirketi Netaş Grup bünyesinde faaliyet gösteren, 31 yıllık yetkili teknik servis ve IT tecrübesine sahip BDH (Bilişim Destek Hizmetleri) ile iş ortaklığına imza attı.

Yapılan iş birliği kapsamında Türk Telekom, satış noktalarından akıllı telefon alan müşterilerine satış sonrası hizmetlerde kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissettirmeyi hedeflediği ‘Akıllı Servis VIP Paketi’ni akıllı tercihler platformu altında kullanıma sundu. Akıllı Servis VIP Paketi ile Türk Telekom, Türkiye’nin 81 ilinde müşterilerin istediği yerden arızalı cihazını 24 saatte teslim alarak hızlı servis taahhüdü sağlıyor, müşterilerine kesintisiz iletişim sunabilmek için onarım sürecinde kullanabilecekleri yedek cihaz veriyor, tamir edilen cihazları müşterilerin talep edeceği adrese teslim ediyor ve mevcut 24 aylık üretici garanti süresine ek +1 yıl garanti avantajı sunuyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Bireysel Satış Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, “Pandeminin hayatımızda daha önemli hale getirdiği yerinde hizmet alma alışkanlığına cevap verebilecek, müşterilerimizin memnuniyetini artıracak ve kanalımızdaki satışları destekleyecek güçlü bir teklif sunuyoruz. Uygulamamız kapsamında sunduğumuz olanaklarla sektörde önemli bir ayrıcalık sağlayan bu hizmet paketini müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.