Türk Telekom Prime’dan 3 ay ücretsiz YouTube Premium

Türk Telekom, çevrimiçi video paylaşım platformu YouTube ile yaptığı iş birliğiyle Prime müşterilerine 3 ay ücretsiz YouTube Premium fırsatı sunuyor.

Müşteriler YouTube Premium ile milyonlarca içeriği reklamsız ve kesintisiz izleyebiliyor, YouTube Music Premium ve YouTube Kids uygulamalarından da ücretsiz ve reklamsız yararlanabiliyor. Kampanyadan Prime tarifelerini tercih eden yeni Türk Telekom müşterileri ve tarife değişikliği ile geçiş yapan Türk Telekom mevcut müşterileri faydalanabiliyor.

Prime tarifleri ile bol GB ve sınırsız sosyal medya avantajları

Türk Telekom Prime’a geçiş yapanlara özel sunulan Enfes Prime 30 tarifesiyle müşteriler; 1500 dakika, 250 SMS, 25 GB internet ve 5 GB sosyal medya interneti fırsatlarından 12 ay sözlerine ayda 160 TL’ye faydalanabiliyor. Enfes Prime 40 tarifesini tercih eden müşteriler 12 ay sözlerine ayda 180 TL’ye; 2000 dakika, 250 SMS, 30 GB internet ve 10 GB sosyal medya interneti satın alabiliyor. Enfes Prime Limitsiz Sosyal Medya tarifesinde ise 2000 dakika, 250 SMS, 40 GB internet ve sınırsız sosyal medya internete 12 ay taahhüt ile ayda 230 TL’ye sahip olunabiliyor. Ayrıca tarifelere geçiş yapan müşterilere ilk ay 20 GB hediye internet veriliyor.

Ek olarak Türk Telekom Prime Enfes tarifeleri müşterileri; Türk Telekomlular ile sınırsız konuşma hakkının yanı sıra her ay Sil Süpür’den 5G internet, BİP, sınırsız WhatsApp ve Yaay kullanabiliyor.