Türk Prysmian Kablo’nun yeni web sitesi yayında

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektöründe faaliyet gösteren Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, kurumsal web sitesi www.prysmiangroup.com.tr’yi yeniledi.

Prysmian Group Türkiye’nin yenilenen web sitesi, yeni nesil web teknolojileri, zenginleşen içeriği ve kolay kullanımı ile 7 Kasım 2022 itibarıyla yayına girdi. Ürünler, çözüm merkezi, yeni arama sistemi ve bilgi merkezi gibi birçok bölümün yenilendiği site, daha kullanıcı dostu hale getirildi.

Arama motoru optimizasyonuna (SEO) uyumlu içerik ve kod yapısına sahip olan yeni web sitesi; görseller, yazılar, videolar ve teknik dokümanlardan oluşan kapsamlı bir içerik ile destekleniyor.

“Pazarlar” kısmı eklenen sitede; Yüksek Gerilim Kabloları, Telekom Çözümleri, Enerji Kabloları, Ulaşım & Taşımacılık, Endüstriyel Çözümler, Elektronik İzleme Sistemleri alanları yer alıyor.

Sitenin yeni tasarımında ayrıca müşteri şikayetlerine özel yeni bir modül de bulunuyor. Müşteri memnuniyeti çalışmalarına odaklanarak her geçen gün hizmet kalitesini yükselten şirket, bu modül ile müşterilerinden gelen her türlü geri bildirime en hızlı biçimde yanıt vermeyi hedefliyor. Sayfada yer alan müşteri anketi ise müşteri memnuniyetinin sürekli takibini mümkün kılıyor. Böylece Türk Prysmian müşterileri, web sitesi üzerinden şikâyet ve bildirimlerini paylaşabilecekleri gibi puanlama da yapabilme imkanına kavuşuyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE