TomTom GO navigasyon uygulaması şimdi Türkiye’de

Navigasyon sistemleri firması olan Hollanda merkezli TomTom, dünyadaki milyonlarca kullanıcısının yanı sıra şimdi de Türk kullanıcılar için harekete geçti.

Navigasyon ve harita teknolojisi sistemleri ile tanınan; iOS ve Android bazlı cihazlara uygulamalar üreten TomTom, 150’den fazla ülkede yaşattığı çevrim dışı sürüş keyfini şimdi de Türkiye’deki kullanıcıları ile buluşturdu.

Şirketin önemli ürünlerinden biri olan TomTom GO navigasyon uygulaması, çevrim dışı haritalar sayesinde kullanıcılarına, internet bağlantısının olmadığı durumlarda bile, gerçek zamanlı trafik ve radar durumlarını aktarma özelliğini taşıyor. TomTom GO aynı zamanda, trafik takip sistemi ile trafik sıkışıklıkları, radar, yeni kapanan şeritler, aktif yol yapımları ve diğer trafik gecikmelerine dair erken uyarılarla sürücülere zamandan kazandırıyor.

Ülkemizde de hız sınırına takılma endişesi olmadan ve trafiğe takılmadan, zamandan kazanç sağlayarak sürüş keyfi yaşatacak olan TomTom GO navigasyon, 30 günlük ücretsiz deneme sonrasında aylık ya da yıllık 11.99 ila 79.99 TL arasında değişen abonelik planları ile satın alınabilecek. Ayrıca TomTom GO navigasyon uygulaması Android için Google Play, iOS için ise App Store’dan indirilebilecek.

“Uygulamayı Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturduğumuz için heyecanlıyız”

Türkiye’de yeni kullanıma sundukları mobil uygulama ile ilgili açıklama yapan TomTom tüketici ürünleri ürün ve pazarlama direktörü Tomas Cafferata, “TomTom GO navigasyon, gizlilik ilkesini merkeze alan ve inovatif özellikleriyle fark yaratan bir uygulamadır. Geliştirdiğimiz sürücü odaklı özellikler ve arayüz sayesinde kullanıcılar için navigasyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. 150’den fazla ülkede kullanılan uygulamamızı Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaktan dolayı heyecanlıyız.” dedi