The Last of Us Part 1 daha sahici olacak!

Son zamanların en popüler oyunu The Last of Us Part 1’in Windows sürümüne birinci şahıs perspektif modu gelecek.

The Last of Us Part 1 bilgisayarlardaki yerini almışken, meydana gelen problemler ile beraber hayal kırıklığına sebep olmuş gibi görünüyor. Oyunda ortaya çıkan negatif geri bildirimlerin sonrasında birden fazla yama yayınlanmıştı. Oyundaki sorunları halletmeye yoğunlaşan firma bir taraftanda yeni bir oyun modu içinde çalışmalarını sürdürüyor.

The Last of Us Part 1 birinci şahıs perspektifiyle oynanabilecek

Son zamanların popüler oyununda meydana gelen optimizasyon sorunları ve çökmelerin sonrasında bir dizi güncelleme yayınlayan Naughty Dog şirketi, oyuna yeni içerikler getirmeyi de es geçmeyecek gibi duruyor. Son raporlara bakacak olursak Last of Us Part 1’in Windows sürümüne birinci şahıs bakış açısı modu geliyor.

Yeni oyun modu oyuna farklı bir taraftan bakabilme imkanı sunuyor. Yeni oyun içi mod ile alakalı hazırlıkların daha devam ettiğini de söylemeden geçmeyelim. The Last of Us Part 1 için birincil şahıs perspektifi şuanda kullanıcılara sunulmadı.

Naughty Dog’un oyunun ilk hazırlık aşamalarında birincil şahıs bakış açısı için geliştirme yaptığını bilmekteyiz. Fakat en sonunda geliştiriciler birincil şahıs perspektifini geride bırakarak oyunun karakterin arka kısmından takip edilmesine karar kılmışlardı.

Bugüne kadar karakterleri arkadan yönettiğimiz Last of Us Part 1’de artık yeni bir perspektif karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bu şekilde oyun içinde karakterle bütünleşerek daha heyecanlı bir tecrübe yaşanması amaçlanıyor. Oyun yapımcıları ise birincil şahıs bakış açısı için hazırlıklarına devam ediyor.

The Last of Us bilgisayarlarda bir taraftan problemlerle savaşırken diğer bir taraftan ise kendini geliştirmeyi sürdürüyor. Yeni birinci şahıs perspektifi ile beraber oyunun heyecanının doruklara taşınacağını tahmin ediyoruz.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE