TEB Faktoring’den Logo ERP kullanıcıları için yenilikçi dijital faktoring çözümü

Faktoring sektörünün deneyimli ve yenilikçi kuruluşlarından TEB Faktoring, Logo’nun geliştirilebilir alt yapısını kullanarak Erko Teknoloji tarafından geliştirilen uygulama ile işletmelerin finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik yenilikçi bir dijital çözümü hayata geçirdi.

Logo ERP çözümleri arasında geniş kullanıma sahip olan Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger 3, Logo GO 3, Logo Tiger Wings Enterprise, Logo Tiger Wings ve Logo Go Wings ürünleri için uyarlanan TEB Faktoring uygulamasıyla, faktoring başvurularının pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi ve ihtiyaç duyulan nakdin hızla sağlanması amaçlanıyor. Logo ERP içerisinde bulunan bu ürünleri kullanan işletmeler, TEB Faktoring uygulaması ile faturalı vadeli çeklerinin finansmana uygunluğunu sistemler arası kurulan köprüyle kolayca sorgulatıp, hızla sonucunu alabiliyor.

TEB Faktoring’in sunduğu yeni dijital servisten yararlanmak için, Logo ERP kullanıcılarının TEB Faktoring uygulamasını Logo uygulama mağazasından ücretsiz olarak bir defa indirip nakde çevirmek istedikleri faturalı vadeli çekleri sistemlerindeki listeden seçmeleri ve uygulama üzerinden TEB Faktoring’e göndermeleri yeterli oluyor. Bu sayede, KOBİ’ler başta olmak üzere Logo ERP kullanan tüm işletmeler, faturalı vadeli çeklerinin faktoring finansmanına uygunluğunu kolayca sorgulayıp, uygun ise kullanabilecekleri finansman tutarını akıcı ve hızlı bir kullanıcı deneyimiyle öğrenebiliyor. TEB Faktoring uygulamasıyla, Logo ERP çözümlerini kullanan işletmeler artık ek bir mobil uygulama indirmeye, defalarca telefon açmaya veya onlarca e-posta göndermeye gerek kalmadan faktoring başvurusunu her gün iş hayatlarında kullandıkları sistem üzerinden yaparak dakikalar içerisinde sorgulayabilecek, tüm bilgi akışını sistemleri üzerinden şeffaf bir şekilde anlık olarak takip edebilecekler.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE