TD SYNNEX ve Red Hat’tan iş birliği

TD SYNNEX (NYSE: SNX), dünyanın önde gelen kurumsal açık kaynak çözümleri sağlayıcısı Red Hat ile genişletilmiş bir iş birliği yaptığını duyurdu. İş birliği, Red Hat’in çözümlerinin Avrupa’daki bağımsız yazılım satıcıları (ISV’ler) arasındaki erişimini genişletmeye odaklanıyor.

TD SYNNEX, programa erişim ve bu programın tutarlı, kolay bir şekilde bölge genelinde uygulanabilmesini sağlamaları için ISV’lere, Red Hat tekliflerini standart bir süreç ile hızla takip etme imkanı sunacak. TD SYNNEX iş ortakları, şirketin sunduğu kapsamlı finans ve kredi çözümleri sayesinde işlerini büyütmelerini sağlayacak yatırım kabiliyetlerini artırabilecek.

TD SYNNEX’in Avrupa Veri Merkezlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Anthony Greenhalgh açıklamasında, “Red Hat kendi alanında bir lider ve bu genişletilmiş iş birliği, iş ortaklarımızın sağlam ve yenilikçi açık kaynak çözümleri üzerine bulut tabanlı uygulamalar inşa ederek pazarlarındaki teknoloji değişiminin hızını artırmaları için büyük bir fırsat sunuyor. Red Hat açık kaynak çözümlerinin erişimini kapsamlı iş ortağı ekosistemimizde genişletmek için ekibimizin uzmanlığından yararlanmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Red Hat EMEA İş Ortağı Ekosistemi Direktörü Kevin Bland ise şunları söyledi: “TD SYNNEX ile yaptığımız bu genişletilmiş iş birliği, dağıtım kanalının Red Hat’in EMEA iş ortağı ekosisteminin geliştirilmesinde daha proaktif bir rol almasını sağlıyor. Dağıtım kanalı bu sayede mevcut ve gelecekteki müşterilerimize değer katmayı hedefleyen birleşik bir pazara açılma yaklaşımını ortaya koyuyor. ISV’ler; buluta özgü, açık kaynaklı çözümlerle müşterilere iş değeri sunmak için her zaman ekosistemimizin önemli bir parçası olmuştur. TD SYNNEX ile birlikte çalışarak ISV’lerin işlerini Red Hat Enterprise Linux ve Red Hat OpenShift gibi platformların yanı sıra kapsamlı uygulama hizmetleri tekliflerimizle ölçeklendirmelerini daha kolay ve hızlı hale getirmeyi amaçlıyoruz.”

TD SYNNEX, iş ortaklarının Red Hat’in Danimarka, Finlandiya, Norveç, İsveç, Fransa, Almanya, İtalya, İsviçre ve Birleşik Krallık’taki ISV programına katılmasına, yerleştirilmesine ve desteklenmesine yardımcı olacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE