Take Off Girişim Zirvesi için geri sayım başladı

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Take Off Girişim Zirvesi, 25-27 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul’da İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı), T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yürütücülüğünde düzenlenen Take Off İstanbul, Türkiye’den ve dünyadan geleceğe yön veren teknoloji liderlerini, çok uluslu şirketleri ve girişim ekosisteminin tüm paydaşlarını bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Yurt dışından ve yurt içinden başvuruların alındığı girişim zirvesinde, girişimcilere nakit ödül, B2B görüşmeler ve yatırım görüşmeleri başta olmak üzere birçok özel imkân sağlayan zirve şimdiye kadar dünyanın farklı ülkelerinden 500’den fazla davetli girişime, 100’ü aşkın konuşmacıya, ekosistemin en iyi yatırımcılarına ve saygın 85 kurumdan çok sayıda profesyonele ev sahipliği yaparak 4 yıl içerisinde bölgeye ve girişimcilere değer katan önemli bir girişimcilik etkinliği haline geldi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE