Steve TV, dijital televizyon kanalı oluyor

The Steve Group’un YouTube kanalı olan Steve TV, bundan böyle yoluna dijital TV kanalı olarak devam edecek.

Sanat, sinema, spor, tarih ve eğlenceli konuların ağırlıklı olduğu bu kanalda, kripto dünyasındaki önemli gelişmeler de takipçileriyle paylaşılacak. Steve TV her sabah; finans, ekonomi, kripto dünyası, sinema, spor gibi alanlarda güncel haberlerle güne başlayacak. Programlar; günlük, haftalık, aylık ve konsept programlar olmak üzere oldukça farklı içeriklerden oluşuyor. Aylık yayınlar içerisinde kripto ve finans dünyasının yanı sıra; sadece sinema, müzik ve sporun olacağı, içerisinde The Steve Group çalışanlarının da olduğu içerikler de yer alıyor. Kör Tarih isimli aylık yayında ise, geçmişten bugüne paranın tarihi ve ilk basılan paralar ile günümüzün değerlendirmeleri ile izleyicilere farklı bir program izleme fırsatı yaşatacak.

The Steve Group CEO’su Derya Türker’in yapımcılığını üstlendiği TV kanalı, bu süreçte Melis Hazal Karagöz’ü de transfer etti.

The Steve Group CEO’su Derya Türker, “The Steve Group olarak, sinema, sanat, tarih, outdoor etkinler gibi pek çok alanda gençleri pozitif yönde geliştirecek işler yapma gayretindeyiz. Aslında bu bizim misyonumuz. Gençlerin merak duydukları alanlarda onlara destek olmak, toplum olarak bizi önemli bir yere taşıyacaktır. Kripto sektöründe bugüne kadar 47 bin öğrenciye ücretsiz eğitim vermiş olmamızın sebebi de budur. Güncel ve özellikle genç kitlenin merceğindeki kripto alanını, onlara anlaşılır hale getirmeye gayretiyle hareket ettik. Şimdi de Steve TV, dijital televizyon kanalı aracılığıyla eğlenceli içeriklerle sanat, tarih ve güncel olayları onların beğenisine sunmayı hedefliyoruz. Bu bizler için çok heyecan verici bir adım çünkü misyonumuzun özeti. Kanalın transfer ismi olan Melis Hazal Karagöz’ün de uzun yıllara dayanan ve televizyon ekranındaki haber sunuculuğu tecrübesiyle kanalımıza ayrı bir değer katacağını düşünüyorum. Bir arada gerçekleştireceğimiz programlar da olacak ancak önceki konsepttekinden farklı olarak biraz daha geri planda olacağım” şeklinde konuştu.

Melis Hazal Karagöz ise, “Dijital dünya artık geleneksel dünyanın bir alternatifi değil, gerçek bir rakibi. Dijital medyanın kendi özgürlüğünü ilan ettiği bu dönemde, yaşamımızın her alanına dokunacak içeriklere ve kanallara her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulduğunu düşünüyorum. Steve Tv’de yeni yapılanması ile finans ve kripto paralar kadar eğlence, kültür, sanat ve spor içerikleriyle de fark yaratma isteğine sahip. Hedeflerimiz bu sebeple örtüşüyor böylece finans ve kripto paralarla ilgili kuvvetli içeriklerin yanında hayatın her alanından eğlenceli içerikleri de bir o kadar ön planda tutan bir mecrada yani Steve TV’de buluşmuş olduk. Bu aileye katılmış olmanın heyecanını ve bir an önce izleyicilerimizle buluşmanın sabırsızlığını yaşıyorum” dedi.