Sosyal NFT pazar yeri Orderinbox isim değişikliğine gitti

İçerik oluşturucularının hayran kitlelerini oluşturabildiği, iş birliği fırsatlarını keşfedebildiği ve platform içinde güçlü ilişkiler kurabildiği Metaverse için sosyal NFT pazar yeri olan Orderinbox, isim değişikliğine giderek yoluna OIX olarak devam edeceğini duyurdu.

Tek tıkla NFT oluşturulabilen ve listelenebilen, çoklu blok zincir, kripto cüzdan ve dil erişimine de imkan tanıyan Vancouver, Kanada merkezli OIX, yenilenen yüzüyle kullanıcıların hizmetine açıldı. OIX ismine gidilmesine ilişkin, Web3 dünyasının en beğenilen markası olmayı hedeflediklerini dile getiren OIX CEO’su Doğu Taşkıran, bu değişikliğin yeniliği temsil etme hedeflerinin bir göstergesi olduğunu belirtti.

Global içerik oluşturucu ve koleksiyoner topluluklarının sesine kulak vererek sosyal NFT pazar yerinin adını OIX’e dönüştürürken oldukça heyecanlı olduklarını dile getiren Doğu Taşkıran, “Genç markamızın yeni dinamik hali ve görünümü Web3 dünyasının en beğenilen markası olma ve tüm merkezsiz toplulukların kalbini çalarak her anlamda yeniliği temsil etme hedefimizin en önemli göstergesidir” ifadelerini kullandı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE